Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

1265 large 5 20160326124743

TL-PBG6700  6700mAh  - ultrakompaktowy bank energii (sprawdź cenę)

Chyba każdy użytkownik telefonu, tabletu, czy innego urządzenia mobilnego, nieraz spotkał się z problemem rozładowanej baterii która zazwyczaj pada w najmniej odpowiednim momencie. Oczywiście nie jest to większym problemem w sytuacji gdy mamy pod ręką ładowarkę oraz dostęp do gniazdka elektrycznego, ale co jeżeli taka sytuacja zastanie nas np. podczas wyprawy w góry? Tutaj z pomocą przychodzą banki energii, które pozwalają nam naładować nasze urządzenie bez dostępu do sieci elektrycznej. Tylko jaki bank energii (powerbank) wybrać? Dzisiaj recenzja jednego z ciekawszych modeli który z pewnością jest wart uwagi.

Wybierając powerbank musimy wiedzieć o kilku sprawach. 

Na rynku mamy wysyp różnego rodzaju powerbanków oferowanych w różnych pojemnościach i różnych cenach. Nie zawsze jednak duża pojemność czy niska cena, to argumenty przemawiające za zakupem okazyjnego modelu. Najtańsze urządzenia wyposażone są w słabej jakości ogniwa które już po kilku cyklach ładowania mogą stracić nawet połowę deklarowanej pojemności, niskie natężenie prądu,zarówno na wejściu jak i wyjściu banku energii, powoduje że ładowanie urządzeń trwa bardzo długo, oraz to co chyba najważniejsze, zastosowana w nich elektronika często nie zabezpiecza w odpowiedni sposób naszych urządzeń co może grozić ich uszkodzeniem a nawet zniszczeniem. Jak widzicie oszczędności mogą więc być w takim wypadku jedynie pozorne, dlatego też tak ważne jest aby nie kierować się jedynie ceną (sprawdź cenę), ale zwrócić też uwagę na jakość wykonania i parametry wybranego przez nas modelu.

Dzisiaj przygotowałem dla was wideo-recenzję jednego z ciekawszych jak mi się wydaje banków energii jakim jest model TL PBG6700 firmy TP-LINK. 

Poniżej kilka argumentów przemawiających za wyborem tego banku energii:

....Dzięki zastosowaniu w bankach energii z serii Vivid mocnych akumulatorów LG, proces wyczerpywania się baterii jest znacznie wolniejszy, a czas działania banku niezmiennie długi. Oryginalna pojemność banku utrzymuje się aż do 500 pełnych cykli ładowań. Nawet w niskich temperaturach wydajność urządzenia będzie bardzo wysoka. Skoncentrowana wydajność banków energii z serii Vivid sprawia, że mają one o 30% więcej mocy pomimo swoich niewielkich rozmiarów

....Wiemy, że twój czas jest bardzo cenny, dlatego krótszy czas ładowania będzie z pewnością dużym ułatwieniem. Z tego powodu zastosowaliśmy technologię inteligentnego ładowania TP-LINK oraz zwiększyliśmy moc wejściową do 5V/2,4A, co sprawia, że TL-PBG6700 jest w stanie ładować urządzenia do 65% szybciej, zaoszczędzając do 40% twojego czasu.

....Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nigdy nie idziemy na kompromis. Banki energii z serii Vivid wykorzystują najnowsze zabezpieczenia, aby uchronić twoje urządzenia przed zwarciami, przepięciami, przetężeniami elektrycznymi, nadmiernymi ładowaniami i rozładowywaniami, a także przed przegrzaniem.

SPECYFIKACJE

Wydajność 6700mAh
Moc wejściowa DC 5V/2,4A
Moc wyjściowa DC 5V/2,4A
Interfejs 1 port Micro USB
1 port USB 2.0
Czterostopniowy wskaźnik poziomu naładowania baterii
Przyciski Przycisk wskazujący poziom mocy
Kompatybilność Urządzenia smart z systemem iOS, Android, Windows i większość urządzeń zasilanych poprzez USB
Rozmiar 44,9 x 24,9 x 97,0 mm (1,7 x 0,9 x 3,8 cali)
Waga 140g
Zawartość opakowania Bank energii TL-PBG6700 o pojemności 6700mAh z serii Vivid
Kabel Micro USB
Instrukcja użytkownika