Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

www.SmartTest.pl - portal inny niż wszystkie

 

1. Co oferuje portal Smart-Test.pl i dlaczego warto go odwiedzać?.

Założeniem portalu jest dostarczenie użytkownikowi kompleksowej informacji dotyczącej interesującego go produktu. Wpisując nazwę wybranego urządzenia, lub odszukując go w odpowiedniej kategorii, zostaniesz przekierowany do podstrony, na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje na jego temat, takie jak: specyfikacja techniczna, zdjęcia produktu, materiały prasowe, opinie użytkowników, oraz bezpośrednie odnośniki do testów i recenzji tego urządzenia, zarówno tych przygotowywanych przez nasz zespół, jak i tych zamieszczanych na innych portalach, czy blogach dostępnych w sieci. Dzięki smart-test.pl nie musisz już godzinami przeglądać internet w poszukiwaniu informacji czy recenzji, teraz masz to wszystko w jednym miejscu.

2. Ponieważ zależy nam aby dostarczane wam informacje były jak najbardziej obszerne i rzetelne zachęcamy       do aktywnej współpracy z naszym portalem.

- napisałeś lub nagrałeś test / recenzję jakiegoś urządzenia?, podziel się tym z nami. Prześlij nam link do twojego testu a my podepniemy go pod stronę urządzenia. Podpinamy tylko link który bezpośrednio będzie przekierowywał użytkowników na twoją stronę, tak więc zyskujesz dodatkowy ruch na swojej stronie.

- znalazłeś ciekawą recenzję w sieci daj nam znać

- chcesz się podzielić z innymi użytkownikami swoją opinią lub spostrzeżeniami o danym urządzeniu? - wyraź swoją opinię w    komentarzach pod artykułem. 

3. Jesteś zainteresowany testami swoich urządzeń?

- nasz zespół przygotowuje też własne testy i videorecenzje urządzeń, które są prezentowane na portalu www.smart-test.pl , jak i na naszych kanałach YouTube. Jeżeli jesteś producentem lub dystrybutorem urządzenia którego test chciałbyś abyśmy przygotowali skontaktuj się z nami. 

4. Kontakt.

- we wszystkich sprawach kontaktujcie się z nami pod adresem   -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.