Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

karta produktu FUN 8 ps 06

Dzisiaj recenzja smartfona który swoją premierę miał kilka dni temu podczas targów MWC19 w Barcelonie, a mowa o myPhone Fun 8. Smartphone pomimo iż należy do segmentu telefonów mocno budżetowych to jednak posiada Dual SIM LTE oraz Androida Oreo w wersji Go, który daje nadzieje na płynne działanie telefonu. Jak spisał się podczas naszych testów? - sprawdźcie.

myPhone FUN 8 to poręczny, 5-calowy smartfon z ekranem HD IPS, aparatem z funkcją upiększania twarzy oraz szybkim LTE zapewniającym maksymalną mobilność i rozrywkę. Jego pracę wspiera lekki i bezpieczny Android 8.1 Oreo Go Edition.

Smartfon pomimo iż nie zachwyca nowoczesnym designem to jednak trzeba przyznać że został poprawne wykonany. Klasyczny 5" calowy wyświetlacz, przyciski sensoryczne pod ekranem, niezłe spasowanie elementów i ciekawie wyglądające plecki to cechy sprawiające że nie będziecie się go wstydzić. 

Na uwagę zasługuje fakt że mamy tu wymienną baterię, klasyczne złącza kart nanoSIM, umieszczone pod zdejmowanymi pleckami oraz przednią diodę doświetlającą poprawiająca jakość selfie.

Z budową i wykonaniem telefonu zapoznacie się w pierwszej części recenzji smartfona Myphone FUN 8

 

Jeżeli zapoznaliście się już z pierwszą częścią recenzji smartfona myPhone FUN 8 to już wiecie że jego specyfikacja nie powala na kolana, ale pamiętajcie że telefon kosztuje ok 280zł, co biorąc pod uwagę że obsługuje on DualSIM LTE, posiada niezły wyświetlacz  oraz zarządzany jest przez Androida w  wersji Go Edition, to może okazać się że będzie to jedna z ciekawszych propozycji w tym najtańszym segmencie cenowym.

Jak telefon spisuje się podczas codziennych zadań?  jak radzi sobie z odtwarzaniem multimediów, przeglądaniem internetu czy też fotografią? tego dowiecie się oglądając drugą cześć recenzji smartfona myPhone FUN 8

 

Na koniec jeszcze obiecana w recenzji galeria zdjęć wykonanych telefonem myPhone FUN 8