Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

4 MSB001 300x200

Zbliża się wiosna, więc może już dziś warto pomyśleć jak będziecie spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu. Do naszej redakcji niedawno trafiła elektryczna deskorolka która jak się okazało potrafi dostarczyć dużo frajdy nie tylko najmłodszym użytkownikom, więc być może jest to propozycja również dla ciebie?. Zapraszam do recenzji.

Deski / deskorolki elektryczne zyskują coraz większa popularność dlatego też postanowiłem osobiście sprawdzić co takiego przyciąga do nich tak dużą rzeszę użytkowników. Jak dotąd wydawało mi się że jest to gadżet skierowany głównie do młodszych użytkowników, ale jak się okazuje nie jest to prawdą. Deskorolka to jeździk dla osób w każdym wieku, bez względu na to, czy zechcesz szybko i wygodnie przemieszczać się po miejskiej dżungli czy po prostu cieszyć się nowoczesną rekreacją na świeżym powietrzu będzie ona świetnym rozwiązaniem.

Elektryczna deskorolka to nowoczesny środek transportu. Sterowanie deską jest niezwykle łatwe i odbywa się w prosty sposób poprzez minimalny balans ciałem, choć zaznaczam że początki wcale nie są takie proste. Zaawansowana konstrukcja pozwala na wykonywanie piruetów oraz innych wyszukanych ewolucji dostarczając naprawdę wielu wrażeń.

No ale nie przedłużam - zapraszam do recenzji deskorolki Manta MSB001 VIPER

 

Na koniec jeszcze specyfikacja techniczna:

Rozmiar kół:

6.5 cala

Moc silnika:

2*350W

Maksymalna prędkość:

12 km/h

Zasięg:

max. 15km

Obciążenie:

120kg

Maksymalny kąt nachylenia:

15°

Odległość od ziemi:

30 mm

Czas ładowania:

ok. 3 h

Czujniki:

żyroskop, akcelerometr

Pilot zdalnego sterowania:

nie

Głośnik Bluetooth:

nie

Dodatkowe oświetlenie:

nie

Waga:

9kg

Wymiary:

600*190*185mm

Bateria:

4,4 Ah bateria litowa,36V

Torba:

w zestawie

Temperatura pracy:

-10°C ~ 40°C (opt. temp. 10°C ~ 30°C)

Minimalna waga użytkownika:

25 Kg