Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

HOFFEN Waga łazienkowa z funkcją analizy 01mini

Już w najbliższy czwartek w sklepach sieci Biedronka znajdziecie wagę łazienkową smart,  do kontrolowania wagi użytkownika i analizy składu jego ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, wody, tkanki mięśniowej i masy kostnej w organizmie. Co potrafi waga łazienkowa z Biedronki?  przekonajcie się.

 

Waga łazienkowa smart z funkcją analizy HOFFEN to nowoczesne urządzenie do kontrolowania wagi użytkownika i analizy składu jego ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, wody, tkanki mięśniowej i masy kostnej w organizmie. W urządzeniu zastosowano metodę bioelektrycznej analizy impedancji (oporu elektrycznego) ciała – BIA. Metoda ta jest stosowana także w profesjonalnych akcesoriach wykorzystywanych w siłowniach, gabinetach dietetyków i trenerów osobistych. Waga po dokonaniu pomiaru prezentuje dane na dużym, podświetlanym ekranie LCD, a po połączeniu poprzez Bluetooth także na tablecie lub smartfonie pracującym pod kontrolą systemu Android. W efekcie przesłane dane można w łatwy sposób sprawdzać i analizować na wykresach, na urządzeniu mobilnym. Waga dostępna będzie w sklepach sieci Biedronka od czwartku 13 lutego w cenie 59,90 zł.

Recenzja łazienkowej wagi z aplikacją smart:

Waga łazienkowa smart z funkcją analizy HOFFEN, ze względu na swoją szeroką funkcjonalność, sprawdza się w mierzeniu wagi ciała – jak jej podstawowe odpowiedniki, a także w szeregu innych pomiarów. Mowa o monitorowaniu jego składu i informowaniu o parametrach takich jak: indeks BIA, zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody i masy kostnej w organizmie. Z tego względu urządzenie przyda się zarówno amatorom wszelkich aktywności, jak i osobom na specjalnej diecie, czy tym, którzy chcą zrobić krok w kierunku polepszenia swojej kondycji. Przedstawiamy szczegóły na temat nowości HOFFEN.

Kompleksowa analiza składu ciała

Waga łazienkowa smart z funkcją analizy HOFFEN pozwala wykonywać zaawansowany pomiar składu ciała. Aby tego dokonać wystarczy, że użytkownik stanie na niej bosymi stopami tak, aby zakryć nimi elektrody umieszczone na górnym panelu (po dwie dla każdej stopy). W efekcie, po zainstalowaniu aplikacji mobilnej „Waga Hoffen Smart” i połączeniu się poprzez Bluetooth ze smartfonem czy tabletem, w aplikacji – na ekranie urządzenia mobilnego, pojawią się dodatkowe wyniki. Pomiar zostanie zapisany w pamięci programu na indywidualnym koncie użytkownika, zapewniając tym samym pełną dyskrecję.

Aplikacja na smartfony i tablety z Androidem

Aplikacja, prócz zapamiętywania wykonanych pomiarów, oferuje możliwość przeglądania takich danych jak: waga, wskaźnik BMI, procentowa zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni, wody, a także wskaźnik wisceralnej tkanki tłuszczowej (tłuszcz trzewny, czyli ten, który znajduje się na narządach wewnętrznych, a nie bezpośrednio pod skórą), masę kostną, a także metabolizm spoczynkowy (minimalna ilość kalorii, którą trzeba dostarczyć organizmowi w ciągu doby). Przy kolejnych pomiarach będzie dodatkowo pojawiała się różnica wagi względem poprzedniego (ostatniego) pomiaru.

Ponadto, a w aplikacji można włączyć także prezentację dodatkowych parametrów nazwanych Indeksem zdrowotności, a są to: ilości białka w organizmie, poziom otyłości (różnica pomiędzy rzeczywistą, a idealną masą), wiek biologiczny (prezentuje kondycję organizmu obliczaną na podstawie wykonanych pomiarów), LBM (Lean Body Mass -masa ciała bez tkanki tłuszczowej).

Nowoczesna waga łazienkowa smart z funkcją analizy marki HOFFEN (59,90 zł) to idealne urządzenie do kontrolowania wagi użytkownika i analizy składu jego ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, wody, tkanki mięśniowej i masy kostnej w organizmie dla całej rodziny.

Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 13 do 27 lutego br. lub do wyczerpania zapasów.