Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

Sound Cube BT 4

W związku ze zbliżającymi się mikołajkami, sieć sklepów Biedronka przygotowała kilka gadżetów elektronicznych które mogą być ciekawą propozycją na prezenty dla naszych bliskich. Naszą uwagę przykuły szczególnie dwa głośniki Bluetooth które wyróżniają się zarówno funkcjami jak i niebanalną stylistyką, a przy tym ich cena jest na tyle atrakcyjna, że świetnie nadają się na niezobowiązujący prezent mikołajkowy. Zapraszamy więc do ich wideo-recenzji. 

Touch BT to kompaktowy głośnik o mocy 3W przyciągający wzrok minimalistycznym, eleganckim designem. Umieszczony w produkcie moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie utworów z innych urządzeń, co zwiększa komfort i przyjemność jego użytkowania. Bez problemu sparujemy głośnik z telefonem, odtwarzaczem mp3 lub tabletem i odtworzymy ulubione utwory zapisane na nośnikach (zasięg 10 m). Głośnik wprawia w imprezowy nastrój dzięki efektownemu, inteligentnemu podświetleniu LED. Podczas odtwarzania muzyki, jego podświetlenie zmienia się płynnie w sześciu różnych kolorach, w dwóch trybach, za pomocą dotyku. Aby zmienić barwę podświetlenia wystarczy musnąć głośnik dłonią. 

 

Ulubioną muzykę można również odtwarzać z karty microSD dzięki czytnikowi kart do 32 GB. Głośnik ma także wejście minijack 3,5 mm do podłączania słuchawek oraz microUSB, służące do ładowania. Urządzenie świetnie wkomponuje się w każde wnętrze, ożywiając zarówno domowe, jak i biurowe pomieszczenia.
Głośnik Touch BT wyposażono w akumulator Li-ion o dużej pojemności 800 mAh, zapewniający nawet 5-godzinną pracę bez ładowania. Urządzenie będzie dostępne w cenie 49,99 zł.

Sound Cube BT marki Hykker to także kompaktowy, wyróżniający się designem głośnik o mocy 3W, który wyglądem przypomina świecącą kostkę Rubika. Został stworzony z myślą o bezprzewodowym odtwarzaniu utworów z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth – tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów, co zwiększa komfort i przyjemność jego użytkowania. Głośnik wyróżnia podświetlenie LED, dzięki któremu, podczas odtwarzania muzyki, jego barwa zmienia się płynnie w pięciu różnych kolorach. Urządzenie zapewnia wiele frajdy i moc wrażeń nie tylko za sprawą odtwarzanej muzyki, lecz też efektów świetlnych.
Ulubioną muzykę i własne playlisty można również odtwarzać z karty microSD dzięki czytnikowi kart do 32 GB. Głośnik posiada wejście minijack 3,5 mm oraz microUSB, służące do ładowania.


Sound Cube BT wyposażono w akumulator Li-ion o pojemności 400 mAh, zapewniający nawet 5-godzinną pracę bez ładowania. Produkt dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarno-białej i będzie oferowany w cenie 49,99 zł.