Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

DSCN9947

Dzisiaj krótka recenzja urządzenia które z pewnością przyda się w każdym domu, a chodzi o dalmierz laserowy. Urządzenie to jest nieocenione podczas pomiarów jakich często dokonujemy w naszych domach, mieszkaniach czy ogrodach, zastępując nieporęczne miarki, przymiary i inne narzędzia pomiarowe.

Dalmierz laserowy Niteo Tools dostępny jest obecnie w sklepach sieci Biedronka w cenie 99zł co jak na tego typu urządzenie wydaje się bardzo atrakcyjną propozycją. 

W zestawie oprócz samego urządzenia dostajemy specjalne etui, klips do zawieszenia urządzenia na pasku oraz baterie do zasilania dalmierza.

Dalmierz Laserowy Niteo Tools został całkiem przyzwoicie wykonany: podgumowana obudowa, kompaktowe wymiary i duży czytelny wyświetlacz to tylko niektóre elementy na które należy zwrócić uwagę. Urządzenie jest lekkie, poręczne i bardzo proste w obsłudze co zresztą będziecie mieli okazję zobaczyć w naszej recenzji wideo do której już was serdecznie zapraszam.

Jeżeli chodzi o funkcje w jakie został on wyposażony to tak naprawdę nie ma ich tu zbyt dużo. Oprócz pomiaru odległości możemy obliczyć jedynie pole powierzchni oraz obwód, ale biorąc pod uwagę cenę urządzenia trudno było oczekiwać tu czegoś więcej, jednak do typowych domowych zastosowań jest to w zupełności wystarczające.

Jeżeli chodzi o dokładność pomiarów i ich powtarzalność to muszę przyznać że dalmierz Niteo Tools daje radę. Pomiary porównywane ze zwykłą miarką pokrywają się niemal co do mm, tak więc deklarowana w specyfikacji rozbieżność +/- 2mm jest jak najbardziej realna. Cieszy też duża powtarzalność pomiarów która według moich ustaleń wynosi 99%, czyli można powiedzieć że urządzenie praktycznie się nie myli.

Dużym plusem jak dla mnie jest fakt że urządzenie zapamiętuje i wyświetla jednocześnie na wyświetlaczu cztery ostatnie pomiary, dzięki czemu nie musimy od razu zapisywać każdego wyniku i możemy je łatwo ze sobą porównywać.

Czy zatem warto kupić laserowy dalmierz Niteo Tools?, jeżeli jeszcze nie znacie odpowiedzi na to pytanie to zapraszam do zapoznania się z wideorecenzją którą dla was przygotowałem