Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

cryptobox

Tuner ab CryptoBox 702T to kolejny bardzo ciekawy dekoder DVB-T2 tego producenta, który oprócz szybkiego działania wyróżnia się też świetnym oprogramowaniem. Tuner dobrze radzi sobie z wyszukiwaniem wszystkich kanałów nadawanych w nowym standardzie DVB-T2, może też pochwalić się bardzo dobrą jakością wyświetlanego obrazu. W przypadku tunera CryptoBox 702T warto też zwrócić uwagę na automatyczny Timeshift oraz funkcję zapisywania tytułów filmów i programów w nagrywanych materiałach.

 

Pamiętaj że nie musisz wymieniać starszego telewizora bez obsługi DVB-T2 na nowy - wystarczy że dokupisz do niego tuner / dekoder i nadal będziesz mógł cieszyć się odbiorem wszystkich naziemnych kanałów telewizyjnych na twoim telewizorze.

Aktualne ceny dekodera ab CryptoBox 702T - https://abcom.tv/product/satelity/odbior-naziemny-dvb-t2/odbiorniki-naziemne/odbiorniki-hd/ab-cryptobox-702t-hd-odbiornik-naziemny-kablowy-1091848?lang=pl

Sprawdź ceny tunerów DVB-T2 - https://www.ceneo.pl/Sprzet_naziemny;szukaj-dvb-t2#crid=508271&pid=980

Zobacz wszystkie recenzje tunerów DVB-T2 - https://www.youtube.com/playlist?list=PL90K35zbKBFXFm_OFukEQ-_fARfIfJEWx

 

subskrybuj kanał - https://www.youtube.com/c/TabletradarSmartTest?sub_confirmation=1
strona www - https://smart-test.pl
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#CryptoBox702T #abCryptoBox702T #TunerDVB-T2 #DekoderDVB-T2