Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zbliża się kolejny etap przechodzenia na nowy standard telewizji naziemnej DVB-T2 a ty nadal nie wiesz jaki dekoder DVB-T2 kupić?
W dzisiejszym odcinku zapraszam do recenzji dekodera OPTICUM NYTROBOX NS+. Tuner wyposażono w głowicę DVB-T2 i DVB-C , przeznaczony jest do odbioru naziemnych kanałów cyfrowych w nowym standardzie DVB-T2 z kodekiem H.265 HEVC oraz kanałów telewizji kablowej DVB-C. Tuner posiada programowalnego pilota i oferowany jest w atrakcyjnej cenie. Zapraszam do recenzji w której zobaczycie wykonanie dekodera, jego podłączenie do telewizora, funkcje i menu dekodera NytroBox NS+, oraz zobaczycie jak tuner radzi sobie z wyświetlaniem obrazu, jak działa funkcja Timeshift czy też nagrywanie.

 

Pamiętaj że nie musisz wymieniać starszego telewizora bez obsługi DVB-T2 na nowy - wystarczy że dokupisz do niego tuner / dekoder DVB-T2 i nadal będziesz mógł cieszyć się odbiorem wszystkich naziemnych kanałów telewizyjnych na twoim telewizorze.

Aktualne ceny dekodera OPTICUM NYTROBOX NS+ -

Porównaj ceny tunerów DVB-T2 - https://www.ceneo.pl/119849026#crid=501047&pid=980

Pozostałe recenzje dekoderów DVB-T na moim kanale - https://www.youtube.com/playlist?list=PL90K35zbKBFXFm_OFukEQ-_fARfIfJEWx

/p>

subskrybuj kanał - https://www.youtube.com/c/TabletradarSmartTest?sub_confirmation=1
strona www - https://smart-test.pl
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#NYTROBOXNS+ #dekoderDVB-T2 #tunerDVBT-2