Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W dzisiejszym odcinku recenzja tunera DVB-T2 / DVB-S2 z Androidem oraz rozdzielczością 4K. TESLA MediaBox XT550 to dekoder pozwalający na odbiór kanałów telewizji naziemnej w nowym standardzie DVB-T2 z kodekiem H.265 HEVC, kanałów telewizji satelitarnej DVB-S2 oraz kanałów telewizji kablowej DVB-C. Dekoder pracuje pod kontrolą systemy Android 9.0 z dostępem do tysięcy aplikacji ze sklepu Google Play dzięki czemu możemy korzystać z aplikacji VOD takich jak YouTube HBO MAX, Amazon Prime, Polsat Go itp. Tuner jest też gotowy na odbiór naziemnych kanałów telewizyjnych nadawanych w rozdzielczości 4K, które są zapowiadane w ramach nowego standardu nadawania telewizji.

 

Pamiętaj że nie musisz wymieniać starszego telewizora bez obsługi DVB-T2 na nowy - wystarczy że dokupisz do niego tuner / dekoder i nadal będziesz mógł cieszyć się odbiorem wszystkich naziemnych kanałów telewizyjnych na twoim telewizorze.

Aktualne ceny TESLA MediaBox XT550 -

Strona dystrybutora - http://4robotics.com.pl/tesla-multimedia/

subskrybuj kanał - https://www.youtube.com/c/TabletradarSmartTest?sub_confirmation=1
strona www - https://smart-test.pl
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#TESLAMediaBoxXT550 #TunerDVB-T2 #boxTv #Tesla #dekoderDVB-T2