Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

tb 14.1 bis 64gb 03

Ofertę marki techbite (mPTech) ubogaca kolejny niedrogi laptop dla usprawnienia nauki, rozrywki i pracy. ZIN 14.1 BIS 64GB – bo o nim mowa – to komputer ze sporym ekranem HD 14,1 cala, z pełną klawiaturą, który waży mniej niż 1 kg, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu. Oferuje system Windows 10 PROFESSIONAL i wydajność na miarę podstawowych, codziennych zadań. Dostępny jest w cenie 1199 zł.

 

Laptopy marki techbite od firmy mPTech zdążyły zyskać sporą popularność dzięki dobremu stosunkowi jakości do ceny oraz szerokiej dostępności. Efekt spotęgowało duże zapotrzebowanie użytkowników na taki sprzęt w trakcie zdalnej pracy i nauki spowodowanej izolacją. Laptop ZIN 14.1 BIS 64GB także dobrze wpisuje się aktualne trendy i potrzeby.

Lekki i praktyczny
ZIN 14.1 BIS 64GB stanowi ciekawe urządzenie mobilne. Z powodzeniem sprosta codziennym zadaniom w zakresie domowej pracy, nauki czy przeglądania serwisów informacyjnych oraz podstawowych operacji: przelewów i korzystania z programów. Jego smukła obudowa utrzymana jest w kolorze głębokiej czerni, a wyświetlacz wielkości 14.1” pozwala na komfortowe przeglądanie filmów i innych multimediów. Uwadze nie mogą umknąć też duże klawisze ułatwiające pracę. Co ważne, laptop mimo całkiem przestronnego ekranu, jest lekki (waży mniej niż 1 kg) i z powodzeniem mieści się w podręcznej torbie, więc jego przenoszenie nie stanowi problemu.Uniwersalny

Komputer jest dobrym wsparciem dla realizacji pracy i nauki. A wszystko to za sprawą połączenia czterordzeniowego procesora Intel®Celeron® N3450 (14 nm) z 4GB pamięci RAM. Urządzenie oferuje zintegrowany układ graficzny Intel z serii 500. Laptop posiada 64 GB pamięci na dane, które można rozszerzyć o dodatkowe 512 GB dzięki karcie microSD oraz bez limitu i ograniczeń przestrzennych – w chmurze np. Microsoft OneDrive.

Z bogatym zapleczem komunikacyjnym
Co ważne, laptop dla sprawniejszego działania jest wyposażony w moduł Wi-Fi w dwuzakresowym standardzie 802.11ac (częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz) umożliwiający bardziej stabilne połączenie z Internetem i szybsze przesyłanie danych. Do tego posiada kamerę VGA oraz moduł Bluetooth 4.0 dla lepszego połączenia z innych urządzeniami BT.
Ponadto model oferuje bogate zaplecze komunikacyjne oraz funkcje dla integracji z całą gamą urządzeń peryferyjnych, monitorów i projektorów. A to wszystko za sprawą wyposażenia w liczne porty tj.: 2 x USB (1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0), Jack 3,5 mm oraz miniHDMI, a także slot microSD.

ZIN 14.1 BIS 64GB marki techbite jest wyposażony w akumulator Li-ion o pojemności 5000 mAh (37Wh, 7.6V), zapewniający do 5 godzin ciągłego działania na jednym ładowaniu.
Urządzenie pracuje pod kontrolą znanego systemu WINDOWS 10 PROFESSIONAL 64 bit.

W zestawie z laptopem są: bateria, ładowarka oraz karta gwarancyjna. Urządzenie jest dostępne w cenie 1199 zł.
Więcej na temat urządzenia marki techbite:
https://techbite.eu/laptopy/laptop-zin-14-1-bis-64-gb