Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

Gaming Master FX Hykker

Multimedialna klawiatura oraz mysz – czyli zestaw Gaming Master FX marki Hykker – jest dostępny w sklepach sieci Biedronka od czwartku 15 listopada. Sprzęt dla wszystkich miłośników gier komputerowych dostępny jest w cenie 59,90 zł. Zobacz jego recenzję 

 

Urządzenia marki Hykker dedykowane wszystkim miłośnikom gier komputerowych to solidny sprzęt gamingowy za niewielką cenę. Tak samo jest z zestawem Gaming Master FX, na który składają się multimedialna klawiatura oraz mysz optyczna.

Pierwsze z urządzeń to podłączana przez port USB klawiatura z membranowym mechanizmem przycisków (104 w układzie QWERTY). Jest wyposażona w dodatkowe 10 przycisków do sterowania multimediami, dzięki czemu obsługa poszczególnych funkcji jest szybsza i znacznie łatwiejsza. Co więcej, w klawiaturze zastosowano technologię podświetlania Color-LED, która wprawia w zachwyt dzięki płynnie zmieniającym się kolorom podświetlenia w trzech trybach. Większą swobodę korzystania z urządzenia zapewnia wytrzymały przewód o długości 160 cm w oplocie, który zapewnia połączenie z komputerem oraz regulowana wysokość nachylenia klawiatury. Produkt dostępny jest w kolorze czerwono-czarnym.

Drugim elementem zestawu jest mysz optyczna, wyróżniająca się modnym i wyjątkowo nowoczesnym designem. Jest przeznaczona dla graczy praworęcznych, a dzięki antypoślizgowemu przewodowi USB w oplocie o długości 150 cm, gwarantuje dużą swobodę i precyzję ruchów.

Mysz wyposażona jest w 6 przycisków oraz rolkę do przewijania. Jej wskaźnik optyczny o rozdzielczości od 800 do 2400 DPI powinien spełnić oczekiwania graczy preferujących niskie czułości. Zastosowana zaawansowana optyka w myszy działa sprawnie na różnych powierzchniach. Atrakcyjność akcesorium dopełnia zmienne podświetlenie LED w 7 różnych kolorach. Myszka dostępna jest w kolorze czerwono-czarnym.

Urządzenia są kompatybilne z systemami Windows 7, 8, 10, Vista, XP i 2000. Cena zestawu Gaming Master FX spełniającego wymagania miłośników gier komputerowych to 59,90 zł.

Zestaw Gaming Master FX marki Hykker (klawiatura + mysz) posiada znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Produkt znajduje się w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce. Oferta ważna jest od 15 do 28 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.