Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

NUFI

Czytając specyfikację urządzeń nie zawsze zdajemy sobie sprawę, do czego mogą przydać nam się czujniki wbudowane w nasz telefon oraz dodatkowe opcje implementowane przez producenta.

Do czego przydaje się czujnik oświetlenia?

Zdarzyło Ci się kiedyś, że telefon w kieszeni sam do kogoś dzwoni, albo wysyła niezrozumiałe wiadomości? Często powoduje to niezręczne sytuacje. Smartfony z serii Neffos X zostały wyposażone w funkcję, która skutecznie blokuje wyświetlacz, kiedy telefon jest w kieszeni lub torbie (Palm Rejection Mode). To między innymi za tę opcję odpowiedzialny jest czujnik oświetlenia. Po za tym pozwala on dostosować jasność ekranu, aby w ciemności nie raził oczu, a w pełnym słońcu pozwalał bez trudu zobaczyć wszystko, czego potrzebujesz.
Czujniki rozpoznające ruch

A czy wiesz, do czego wykorzystywany jest w Twoim telefonie akcelerometr i żyroskop? Ten pierwszy pomaga między innymi rozpoznać położenie smartfonu i w razie konieczności obrócić ekran. Przydatny jest on również w grach, w których do poruszania się przechylamy trzymany w dłoni telefon. Żyroskop natomiast jest trochę bardziej zaawansowany, przez co daje nam możliwość wykorzystania naszego smartfonu do wirtualnej rzeczywistości. Wystarczy, że umieścimy telefon w specjalnych okularach, uruchomimy aplikację lub film i możemy cieszyć się wirtualnym światem.
Nawigacja ważna sprawa

Ale smartfony to nie tylko zabawa. Urządzenia TP-Link Neffos z serii X pomogą Ci również dotrzeć do celu dzięki aplikacji Kompas oraz wbudowanym modułom lokalizacji obsługującym technologię GPS i GLONASS. Wystarczy włączyć aplikację do nawigacji, wyznaczyć miejsce, do którego chcesz dotrzeć i wyruszyć w drogę.

Funkcja klasy premium

W niedrogich smartfonach rzadko spotykanym udogodnieniem jest czytnik linii papilarnych. Wszystkie smartfony Neffos z serii X posiadają aktywny skaner odcisków umieszczony z tyłu obudowy pod obiektywem aparatu. Działa on szybko i precyzyjne oraz pozwala na zapisanie do pięciu odcisków palców. Za jego pomocą nie tylko odblokujesz swojego smartfona, ale także wykonasz selfie lub co najciekawsze zablokujesz dostęp do niektórych aplikacji. Do zabezpieczenia poufnych danych można również wykorzystać aplikację App Lock.
System i oprogramowanie

Wszystkie smartfony TP-Link Neffos z serii X działają pod systemem Android 7.0 Nougat, który został zmodyfikowany nakładką NFUI 2.0.0. Dodaje ona między innymi możliwość wybrania motywu, który pozwala nam na personalizację wyglądu smartfonu. Dla wszystkich, którzy przyzwyczaili się do odpowiedniego umiejscowienia klawiszy funkcyjnych pod ekranem dodana została opcja ich zmiany. Kolejną przydatną funkcją jest możliwość wybudzenia telefonu dwuklikiem, tryb pracy w rękawiczkach oraz opcja dodania do ekranu przycisku pływającego. Posiada on pięć funkcji: cofanie, przejście do ekranu głównego, uruchomienie ostatnich aplikacji, wykonanie zrzutu ekranu oraz zablokowanie ekranu. Zastosowanie takiego przycisku ułatwia obsługę telefonu jedną ręką. Dobrodziejstw samego Android Nougat też jest wiele. Do wykonania zrzutu ekranu można wykorzystać gest – przesunięcie trzema palcami z góry na dół. Opcja uruchomienia dwóch aplikacji jednocześnie pozwoli w trakcie oglądania filmu odpowiedzieć na wiadomość SMS, a tryb ochrony oka zmieni barwę ekranu z zimnej na ciepłą zależnie od Twoich preferencji. Sam system działa szybciej i sprawniej, a dzięki funkcji uśpienia w ruchu pomaga oszczędzać baterię.

Gwarancja door-to-door

Wszystkie smartfony Neffos są objęte gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje odebrane przez kuriera i na koszt Neffos zostaje przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej urządzenie także na koszt Neffos odsyłane jest do Ciebie. Prosto i wygodnie. Gwarancja oczywiście 24 miesiące. Więcej informacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms

Przemyślana konstrukcja i elegancki design

Smartfony Neffos X1 oraz X1 Max zostały wykonane z matowego metalu, poddanego technologii obróbki w celu zakrzywienia i odchudzenia krawędzi. Obudowa TP-Link Neffos X1 Lite została wykonana z wysokiej jakości plastiku stylizowanego na szczotkowane aluminium. Krawędzie urządzenia zostały zakrzywione i wysmuklone, a cała konstrukcja jest dopracowana i lekka. Wszystkie smartfony z serii X pewnie leżą w dłoni a elementy takie jak czytnik linii papilarnych, przyciski do zmiany głośności czy zastosowany w modelach X1 oraz X1 Max przełącznik wyciszania dźwięku, (co jest rzadko spotykanym rozwiązaniem w smartfonach w tym segmencie cenowym) zostały komfortowo umieszczone.

Kup smartfon i odbierz prezent

Do końca września, jeśli kupisz smartfon TP-Link Neffos X1 Lite i zarejestrujesz jego zakup, otrzymasz od nas jeden z dwóch prezentów: bank energii TP-Link TL-PBG6700 lub przenośny głośnik Bluetooth TP-Link Groovi Ripple. Szczegóły akcji dostępne na stronie www.neffos.info.

TP-Link Neffos X1 Lite jest dostępny w polskich sklepach w cenie ok. 499 zł.
TP-Link Neffos X1 Max jest dostępny w polskich sklepach w cenie ok. 899 zł.
TP-Link Neffos X1 jest dostępny w polskich sklepach w dwóch wersjach sprzętowych w cenie od ok. 649 zł. (zobacz recenzję tego smartfona)