Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

X3SoulLite

Firma Allview z dumą prezentuje dwa najnowsze telefony z serii Soul: X3 Style oraz X3 Lite. Nowe modele wyróżnia stylowy design i atrakcyjna specyfikacja.

“Telefony Allview z serii Soul adresowane są do wymagających użytkowników, którzy szukają w smartfonach zarówno wewnętrznej mocy jak i zewnętrznego piękna. X3 Soul Style oraz X3 Soul Lite są dwoma eleganckimi, ale i potężnymi konstrukcjami, zaprojektowanymi by imponować i zarazem zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa danych. Ponadto oba modele zostały wyposażone w 3GB RAM.”, mówi Lucian Peticila, General Manager Allview. 

5.5-calowy wyświetlacz X3 Soul Style i 5-calowy X3 Soul Lite zostały zaprojektowane w technologii 2.5D. Dzięki opływowym krawędziom oba modele zyskały jeszcze bardziej smukłe i eleganckie profile. Urządzenia są wyposażone w 3 GB pamięci RAM i zapewniają łączność 4G Dual Mode, w standardach FDD i TDD. Oba smartfony działają na systemie Android™ 6.0, Marshmallow.

Wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownikom X3 Soul Style zapewni umieszczony na tylnej stronie obudowy czytnik linii papilarnych, który idealnie współgra z unikalnym, metalicznym wykonaniem. To właśnie bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych elementów definiujących konstrukcje obu smartfonów, zostały one wyposażone w prywatną przestrzeń, gdzie użytkownicy będą mogli przechowywać swoje kontakty, wiadomości, telefony, aplikacje i inne pliki. Dostęp do niej będzie możliwy jedynie poprzez autoryzację hasła lub odcisk palca.

Oba smarfony posiadają główny aparat o rozdzielczości 13Mpx, zoptymalizowany tak by zapewnić wyraźne zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Od dziś X3 Soul Style oraz X3 Soul Lite można kupić w przedsprzedaży za kolejno 1299 zł i 799 zł. Wysyłki rozpoczną się 1 sierpnia 2016 dla modelu Lite i 29 sierpnia 2016 w przypadku modelu Style.