Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

UMI Super 01X

Mocna specyfikacja techniczna, wspierana przez uznanych, światowych producentów to UMI Super. Z kolei 15 dni pracy w trybie czuwania to UMI Touch X. Oba trafiły już do oficjalnej dystrybucji w Polsce. Oba też pracują pod kontrolą najnowszego Androida 6.0 Marshmallow.
 
UMI Super to obudowa wykonana z użyciem stopów wykorzystywanych przy budowie samolotów. To także wytrzymała bateria o pojemności 4000 mAh, która ma zapewnić 12 godzin surfowania po sieci, 14 godzin pracy nawigacji, 15 godzin oglądania wideo, 32 godziny odtwarzania muzyki przez głośnik (60 godzin na słuchawkach) lub po prostu 320 godzin czuwania. Jeżeli już jednak uda się go rozładować, dzięki zastosowanej technologii PE+ Quick Charger naładuje się ponownie bardzo szybko. Podpięty złączem USB-C na 5 minut powinien zagwarantować dwie godziny pracy, a po 30 minutach wytrzyma kolejny dzień. Ładowanie baterii do pełna ma natomiast trwać równe 100 minut.
 
Do wytrzymałych elementów zalicza się też wyświetlacz smartfonu, który został pokryty szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji. Przygotowany we współpracy z marką Sharp wyświetli na 5,5-calowym ekranie filmy oraz zdjęcia w jakości Full HD. Dostęp do zapisanych danych zabezpieczy czytnik linii papilarnych.
 
Za moc obliczeniową UMI Super odpowiada ośmiordzeniowy procesor Mediatek Helio P10, wspierany przez 4GB wewnętrznej pamięci RAM. Wbudowaną pamięć na przechowywanie danych – 32GB – można rozszerzyć za pomocą karty microSD aż do 256GB. Dzięki opcji Dual SIM, smartfon można wykorzystywać zarówno służbowo, jak i prywatnie. Co więcej, dzięki możliwości personalizacji, użytkownicy UMI Super ustawią pożądany kolor diody powiadomień, informujący o nadejściu nowej wiadomości e-mail, SMS czy nieodebranego połączenia.
 
Ofertę budżetowych smartfonów marki UMI, które są dostępne w autoryzowanej, polskiej dystrybucji, poszerza natomiast model Touch X. W smukłej, metalowej obudowie unibody ukryto m.in. moduł LTE, pojemną baterię, czterordzeniowy procesor Mediatek MT6735A z 2GB RAM oraz 16GB wbudowanej pamięci, z możliwością rozszerzenia do 128GB. Akumulator 4000 mAh pozwoli przeglądać strony internetowe przez 24 godziny, przeprowadzić 60 godzin rozmów lub słuchać muzyki przez 92 godziny. Ważne momenty z życia właściciele UMI Touch X uwiecznią z pomocą kamery Sony o rozdzielczości 8 Mpix. Później będą mogli je wyświetlić na 5,5-calowym wyświetlaczu, zabezpieczonym szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji.
 
Sugerowana cena detaliczna UMI Super wynosi 999 PLN brutto. Model Touch X będzie dostępny w cenie 599 PLN brutto. Podobnie jak wszystkie smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, oba są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na specjalny hologram CK MEDIATOR.