Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pad

Już w poniedziałek 7 grudnia na półkach Biedronki znajdziemy kolejne nowe produkty marki Dragon Breath dedykowane zarówno profesjonalnym, jak i początkującym graczom. Będą to: słuchawki nauszne z mikrofonem, mysz przewodowa i kontroler BT do gier. Każdy z produktów będzie oferowany w bardzo przystępnej cenie - 49,99 zł/szt.

 

Najnowsze produkty marki Dragon Breath charakteryzują się nowoczesnym designem i stanowią kompletny zestaw akcesoriów zarówno dla początkujących graczy, jak i profesjonalistów.

Nauszne słuchawki gamingowe wyposażone są w wygodne poduszki, dzięki czemu komfortowe jest nawet ich długie użytkowanie. Dodatkowym przydatnym elementem jest dobrej jakości mikrofon, pozwalający na rozmawianie z innymi użytkownikami i nagrywanie głosu np. do gameplayów. Słuchawki wyposażone są w złącze 2w1: jack 3,5 mm + zasilanie z USB. Warto wspomnieć również o podświetleniu RGB, za sprawą którego słuchawki są efektowne, a użytkownik może cieszyć się aż 16 mln kolorów!

Kolejnym produktem, nowej marki Dragon Breath jest mysz przewodowa wyposażona w nowej jakości czujnik optyczny, posiadający wysoką rozdzielczość 6400 dpi. Mysz ma wygodny chwyt, dzięki ergonomicznemu kształtowi. Kolejnym przydatnym elementem myszki jest 7 przycisków i rolka, które ułatwiają i przyspieszają poruszanie się w grach. Ta mysz zapewni każdemu graczowi przewagę w rozgrywce. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że myszka zasilana jest przez kabel USB. Tak jak słuchawki, produkt również wyposażony jest w podświetlenie RGB – 16 mln kolorów.

Do dwóch wymienionych wyżej produktów idealnym dodatkiem jest kontroler BT 5.0 do gier. Pad współpracuje z telefonami z systemem Android i/lub iOS, tabletami, komputerami, TV i VR. Kontroler wyposażony jest w 2 gałki analogowe z funkcją przycisku, pad kierunkowy, 4 przyciski funkcyjne, 4 przyciski akcji + przycisk wyboru trybu i 2 przyciski nawigacyjne. Zasięg kontrolera może wynieść aż do 8 metrów. Warto wspomnieć, że w zestawie jest również regulowany uchwyt na telefon.

Te trzy produkty tworzą niezawodny i kompletny zestaw gracza. Słuchawki ułatwią komunikację z innymi graczami, myszka przyspieszy poruszanie się, a pad będzie ciekawym elementem kontroli rozgrywek.

Dodatkowo należałoby zwrócić uwagę na design urządzeń. Słuchawki są zarówno wygodne i idealnie wyprofilowane, jak i przyciągające uwagę wyglądem i ciekawym logo. Kompaktowy rozmiar oraz wygodny kształt myszki i kontrolera znacznie wpływają na komfort pracy. Wszystkie trzy urządzenia mają atrakcyjny wygląd, ich nowoczesne i zgrabne kształty przykuwają wzrok, a estetyczna kolorystyka cieszy oko.

Urządzenia przeszły pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Słuchawki, mysz i kontroler BT marki Dragon Breath dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 49,99 zł/szt. Produkty od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowane będą od 7 do 12 grudnia lub do wyczerpania zapasów. W rozsądnej kwocie otrzymujemy urządzenia, które są nieodzownymi elementami wyposażenia każdego gracza. Producent zadbał o każdy szczegół
i specyfikację techniczną, które zadowolą większość graczy.