Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

Archer MR400 010

Według operatorów komórkowych w zasięgu Internetu LTE znajduje się obecnie ponad 99% populacji kraju. Również prędkości transmisji danych sprawiają że LTE może stanowić realną alternatywę jako główne łącze Internetowe w domu. Szczególnie w małych miejscowościach oraz na terenach podmiejskich, czyli na obszarach, gdzie infrastruktura kablowych dostawców jest często niedostępna lub przestarzała. Potrzebny jest tylko odpowiedni router.

 

Archer MR400 to dwupasmowy, domowy router TP-Link, który zadowoli każdego użytkownika ceniącego sobie duży i stabilny zasięg WiFi. Wykorzystanie najnowszego standardu WiFi 802.11ac, prostota konfiguracji i łatwość użytkowania tego modelu dają gwarancję swobodnego dostępu do bezprzewodowego Internetu 3G/LTE w całym domu.

Domowy router TP-Link Archer MR400 jest urządzeniem wszechstronnym i daje możliwość wykorzystania mobilnego LTE jako głównego łącza internetowego w domu. Jednocześnie w przypadku przeprowadzki lub dłuższego wyjazdu - urządzenie można zabrać ze sobą i korzystać z Internetu w dowolnym miejscu.

Archer MR400 pracuje w dwóch pasmach: 2,4Ghz z prędkością do 450Mb/s i 5Ghz z prędkością do 867Mb/s, co umożliwia udostępnienie sieci wielu urządzeniom jednocześnie, bez obaw o zakłócenia w oglądaniu filmów czy szybkim pobieraniu plików. Oprogramowanie routera daje wiele możliwość typowych dla urządzeń stacjonarnych, takich jak: utworzenia dodatkowej sieci dla gości w obu pasmach czy włączenia kontroli rodzicielskiej. Możliwość stworzenia tuneli VPN docenią szczególnie osoby często pracujące z domu. Funkcja ta pozwala m.in. na szyfrowany i bezpieczny dostęp do zasobów lokalnej sieci w firmie przez Internet. Dodatkowo Archer MR400 wyposażony jest w cztery porty LAN, dzięki którym można szybko i łatwo podłączyć urządzenia przewodowe, takie jak telewizor czy konsola do gier.  

Konfiguracja  routera Archer MR400 jest bardzo prosta i nie przysporzy kłopotu nawet najmniej zorientowanym w tym temacie użytkownikom. Aby uzyskać dostęp do Internetu  wystarczy włożyć kartę SIM zakupioną u wybranego operatora i podłączyć router do prądu. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest również opcja  zarządzania ustawieniami sieci  za pomocą aplikacji TP-Link Tether, dostępnej na telefony i tablety.

Specyfikacja techniczna urządzenia jest dostępna na stronie TP-Link.

Router Archer MR400 jest dostępny w sprzedaży i objęty zostały 36-miesięczną gwarancją.