Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

 dvbt011X

 

 SPECYFIKACJA:

Tuner telewizji naziemnej  DVB-T
Tuner telewizji satelitarnej

 nie

Tuner telewizji kablowej  nie
Obsługiwane rozdzielczości  1920×1080, 1280×720, 720×480
Odtwarzane formaty video  MPEG-2(ISO/IEC13818-2)MPEG-4 (ISO/IEC14496)H.264(ISO/IEC14496-10) MK V, H.264/aVc, aVI, X ViD, MPEg- 4, MPEg-2, TS, TP, TPr, M2TS, MPEg, Mp4, MOV
Odtwarzane formaty audio

 MPEG-1&MPEG-2(layer1&layer2)AAC,AAC+/HE-AAC,AC3

Czytnik kart dla płatnych telewizji  nie
Gniazdo CI  nie
Obsługa DiSEqC  nie
Wyjście wideo  SCART - analogowe , HDMI - cyfrowe
Wyjście audio

 Digital audio: S/PDIF, cyfrowe (koaksialne), analogowe L/r

Wbudowany odtwarzacz multimedialny   nie
Wymiary zewnętrzne b.d
Złącza:

 USB 2.0, wejście antenowe, HDMI, Scart/Euro, COAXIAL, 

DVBT011 to nowoczesny odbiornik cyfrowej telewizji naziemnej, zbudowany w oparciu o najnowszy procesor firmy SUNPLUS o dwukrotnie większej wydajności od obecnie powszechnie używanych rozwiązań. Tuner DVBT011 umożliwia odbiór programów w standardzie MPEG-2 i MPEG-4 w rozdzielczości HD.
Urządzenie jest zgodne z wytycznymi odbioru cyfrowej telewizji naziemnej w Polsce. Umożliwia także odbiór dźwięku w systemie Dolby Digital Plus (E-AC3) i jest zgodne z ustawą o cyfryzacji. DVBT011 wyposażony jest w złącza SCART – do podłączenia starszych telewizorów, HDMI – do podłączenia płaskich telewizorów (LCD, plazmowych) niewyposażonych w tuner DVB-T MPEG4 oraz cyfrowe i analogowe wyjście audio. Na panelu przednim znajduje się gniazdo USB umożliwiające podłączeniu przenośnego dysku twardego lub pendrive i odtwarzanie z tych nośników filmów, muzyki, czy przeglądanie zdjęć.

Tuner pozwala także na zapisywanie na podłączonym nośniku wybranych audycji telewizyjnych. Tuner charakteryzuje się bardzo niskim poborem mocy w trybie stand by poniżej 0,5W ! Uwagę użytkownika z pewnością przyciągnie także wyjątkowo atrakcyjna grafika ekranowa!

 

Wybraliśmy dla was najciekawsze testy tunera MANTA DVBT011