Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Acer Tablet Iconia One 8 B1 850 White xx

Acer zaprezentował Iconia One 8 (B1-850), ośmiocalowy tablet dla rodzin, dzieci lub początkujących użytkowników.

Niezwykle przystępny cenowo tablet z Androidem pozwala na przeglądanie sieci, odtwarzanie filmów i granie w proste gry, a aplikacja Acer Kids Center to przyjazny dla dziecka interfejs i kontrola rodzicielska.

Iconia One 8 (B1-850) posiada ośmiocalowy wyświetlacz HD IPS, zapewniającym jasny i żywy obraz o szerokim kącie widzenia. Tablet działa pod kontrolą systemu Android 5.1. Wyposażony jest w baterię zapewniającą pracę przez 9 godzin, czterordzeniowy procesor MediaTek, tylną kamerę o rozdzielczości 5MP, przednią kamerę o rozdzielczości 2MP, 1GB pamięci RAM DDR3L, 16GB pamięci wewnętrznej i gniazdo microSD obsługujące karty o pojemności do 128GB. Nowa Iconia One 8 jest dostępna w wersji z białą lub czarną obudową.

Acer Kids Center

Iconia One 8 (B1-850) posiada aplikację Kids Center, o uproszczonym interfejsie użytkownika przyjaznym dla dzieci. W aplikacji można znaleźć sprawdzone treści, w tym filmy, gry, książki i strony internetowe. Zawiera ona także funkcje kontroli rodzicielskiej, takie jak blokowanie dostępu do niezatwierdzonych treści, sprawdzanie treści przed udostępnieniem ich dziecku, czy nawet ustawienie dziennego czasu użytkowania tabletu.

Inteligentne narzędzia upraszczające zadania

Iconia One 8 (B1-850) posiada inteligentne narzędzia opracowane przez Acer, które upraszczają codzienne czynności:

-   EZ WakeUp – za pomocą jednego dotknięcia lub dwukrotnego stuknięcia tablet zostaje uaktywniony i otwiera wcześniej wybraną aplikację,

-   EZ Snap – umożliwia zrobienie zrzutu ekranu za pomocą prostego uszczypnięcia trzema palcami. Zrzuty można łatwo edytować i udostępniać.

-   System Doctor – Zarządza pamięcią urządzenia, pojemnością i aplikacjami, w celu optymalizacji działania systemu

Cena i dostępność

Acer Iconia One 8 (B1-850) będzie dostępny w Polsce w marcu 2016 roku, wtedy też zostanie podana cena urządzenia.