Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

XperiaXA2Plus 2

Sony Mobile Communications („Sony Mobile”) prezentuje dziś Xperię XA2 Plus, rozszerzając swoje portfolio super-smartfonów klasy średniej stworzonych z myślą o rozrywce.

– Nasza linia super-smartfonów klasy średniej odziedziczyła wszystko to, co kochamy w innowacjach Sony klasy Premium – mówi Hideyuki Furumi, wiceprezes Sony Mobile Communications. – Xperia XA2 Plus wprowadza dodatkowe ulepszenia w postaci nowej wersji wyświetlacza 18:9, aparatu oraz technologii Hi-Res Audio, zapewniając konsumentom z tego segmentu rynku unikatowe urządzenie do odbierania i tworzenia treści.


CIESZ SIĘ ROZRYWKĄ DZIĘKI 6-CALOWEMU WYŚWIETLACZOWI FULL HD+ W FORMACIE 18:9


Xperia XA2 Plus to elegancki design 18:9 z metalicznym wykończeniem, superwąskimi ramkami i cienkimi obwódkami. Piękny i trwały 6-calowy wyświetlacz Full HD+ jest jasny i ostry, o pięknych kolorach zapewniających naturalne efekty podczas oglądania. Jego trwałość zapewnia Corning® Gorlilla® Glass 5, chroniący telefon w razie upuszczenia. Jedną z funkcji smartfonu jest tryb wyświetlacza mini, dzięki któremu użytkownik może wybrać mniejszy lub większy format ekranu i w łatwy sposób obsługiwać urządzenie jedną ręką oraz pisać.

Ramkę wykonano z anodyzowanego aluminium wykończonego diamentowym szlifem, który podkreśla industrialne piękno metalu. Smartfon można łatwo odblokować dzięki czujnikowi linii papilarnych wbudowanemu w smukły, metaliczny panel tylny.


TECHNOLOGIA SONY HI-RES AUDIO PO RAZ PIERWSZY W URZĄDZENIU KLASY ŚREDNIEJ

Xperia XA2 Plus to pierwszy supersmartfon klasy średniej z technologią Sony High-Resolution Audio, dzięki której można cieszyć się muzyką w najczystszej i najprawdziwszej formie – dokładnie tak, jak została wyprodukowana i jak zapisał ją artysta. Ponadto technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE HX™) automatycznie skaluje i kompresuje pliki MP3 do jakości dźwięku bliskiej High-Resolution. Daje to muzyce nowe życie przywracając niuanse z oryginalnych nagrań i symulując brzmienie muzyki słuchanej na żywo.

Użytkownik Xperii XA2 Plus będzie mógł także cieszyć się lepszą jakością transmisji bezprzewodowej Bluetooth™ dzięki funkcji LDAC™– ulepszonej technologii Bluetooth, która obsługuje dźwięki o jakości zbliżonej do High-Resolution. W efekcie muzyka będzie brzmieć lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, nawet podczas słuchania przez głośniki bezprzewodowe lub słuchawki.

UCHWYĆ TO, CO NIEOCZEKIWANE. CIESZ SIĘ CHWILĄ DZIĘKI WSPANIAŁYM KOLOROM I WYRAZISTOŚCI – NAWET PRZY SŁABYM ŚWIETLE.

Mocny aparat tylny o rozdzielczości 23MP w Xperii XA2 Plus współpracuje z dużym czujnikiem obrazu 1/2.3” Exmor RS™ o zakresie ISO 12800, umożliwiającym robienie wyrazistych zdjęć przy słabym oświetleniu. Jedną z funkcji jest nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K, dzięki czemu możliwe stało się w modelu tej klasy tworzenie filmów o wysokiej jakości, lepszych kolorach i głębszych pikselach. Funkcja nagrywania w tempie 120 klatek na sekundę Slow Motion Video Capture pozwala uzyskać dramatyczny, pełen ekspresji efekt artystyczny.

Szerokokątny aparat przedni 120° o rozdzielczości 8MP został stworzony z myślą o selfie – pozwoli zmieścić w kadrze więcej znajomych oraz tła. Tryb „Portret selfie” zawiera nowe funkcje Bokeh i Beauty, dzięki którym można ustawić ostrość w czasie rzeczywistym, uzyskując artystyczny efekt rozmytej głębi ostrości.

WYDAJNOŚĆ, DZIĘKI KTÓREJ MOŻNA OSIĄGNĄĆ DUŻO WIĘCEJ

Dzięki płynnej i szybkiej pracy baterii o pojemności 3.580 mAh oraz systemu Qualcomm® SnapdragonTM 630, użytkownik Xperii XA2 Plus będzie mógł dłużej robić to, co kocha. Inteligentne technologie ładowania Sony Smart Stamina przedłużają pracę smartfonu w ciągu dnia, a Battery Care i Qnovo Adaptive Charging zapewniają dobrą kondycję baterii na długi czas.
Technologia szybkiego ładowania Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 zapewnia długie godziny użytkowania po zaledwie kilku minutach ładowania (wymagana jest ładowarka Quick Charger UCH12W lub inna kompatybilna ładowarka).
NAJNOWSZA OSŁONA DO XPERII
Dla dopełnienia Xperii XA2 Plus prezentujemy nową osłonę Style Cover Stand o fakturze przypominającej skórę, w kolorach czarnym i srebrnym. Można ją ustawić tak, by stała samodzielnie podczas odtwarzania filmów. Po zamknięciu film zostanie automatycznie zatrzymany, bądź urządzenie zostanie uśpione.
Xperia XA2 Plus będzie pracowała w systemie Android 8.0 Oreo™. Na otwarty rynek w Polsce trafi we wrześniu ekskluzywnie w sieci Plus, a od października 2018 roku do sklepów na ryku otwartym w czterech świeżych kolorach: srebrnym, czarnym, złotym i zielonym. Dostępna będzie w wersjach z podwójną kartą SIM1. Cena 1699 zł.