Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

oczyszczacz AirPro aranz 01

Od czwartku 24 października ofertę sieci sklepów Biedronka wzbogaci zaawansowany oczyszczacz powietrza AirPro Hoffen posiadający szereg udogodnień, dzięki którym jest on skuteczny, cichy oraz łatwy w obsłudze.

Urządzenie wyróżnia się nowoczesną stylistyką, a dla efektywnego działania zostało wyposażone w trzystopniowy system filtracji powietrza wraz z filtrami H(EPA) i węglowym, dlatego zwalcza najbardziej niebezpieczne zanieczyszczenia jak PM2.5 i PM10. Wszechstronność urządzenia zwiększają trzy tryby pracy oraz timer. Oczyszczacz AirPro HOFFEN dostępny będzie w cenie 249 zł.

Smog – realny problem
Wraz ze startem sezonu grzewczego powrócił problem ze smogiem. W efekcie, niemal w całej Polsce odnotowuje się nawet kilkukrotny wzrost stężenia zanieczyszczeń w powietrzu, które również wnika do naszych domów i miejsc pracy. A na wdychanie szkodliwych substancji takich jak: roztocza oraz pyły, w tym te najniebezpieczniejsze takie jak PM2.5 oraz PM10, jest narażony każdy z nas. Jednak dzięki urządzeniom typu domowy oczyszczacz powietrza AirPro Hoffen, możliwe jest znaczne ograniczenie tych zanieczyszczeń, dzięki jego przefiltrowaniu.
W konsekwencji, przebywanie w pokoju, w którym pracuje oczyszczacz sprawia, że ryzyko dolegliwości alergicznych i chorób może być mniejsze.

Recenzja oczyszczacza powietrza HOFFEN AirPro 

Oczyszczanie powietrza jest proste
Oczyszczacz powietrza AirPro Hoffen to praktyczne urządzenie o nowoczesnej, zgrabnej stylistyce, które po prostu wygląda atrakcyjnie. Zostało zaprojektowane tak, aby poprawić jakość powietrza, którym oddychamy, w zamkniętym pomieszczeniu o powierzchni do 12 m kw. A jak wiadomo – jego jakość w pokoju, czy biurze jest kluczowa, ponieważ w pomieszczeniach spędzamy większość swojego czasu.
Mimo niewielkich rozmiarów oraz małej wagi (zaledwie 2,3 kg), urządzenie Hoffen jest stosunkowo wydajne, a przy tym ciche (poniżej 50 dB, czyli podobnie jak lodówka o wysokiej klasie akustycznej) i łatwe w obsłudze. Tym samym oczyszczacz zapewnia swobodę rozmów oraz spokojny sen, a obsługuje się go za pomocą intuicyjnych przycisków z poziomu panelu sterowania z podświetleniem LED.

Trzystopniowa filtracja powietrza
Za efektywną pracę oczyszczacza AirPro odpowiada wydajny wentylator wraz z zestawem trzech filtrów, zapewniając wysoką skuteczność usuwania szkodliwych pyłów. Są to: filtr wstępny, H(EPA) oraz filtr węglowy. Pierwszy – wstępny – wyłapuje z otoczenia największe elementy takie jak kurz, sierść i włoski. Z kolei H(EPA) – (Efficiency Particulate Absorber) – najskuteczniejszy filtr w zwalczaniu wirusów czy mikroskopijnych pyłków – oczyszcza powietrze z większości pyłów PM2.5. Natomiast filtr węglowy odpowiada za minimalizację brzydkich zapachów i trujących gazów. Dzięki takiemu połączeniu zabezpieczeń, oczyszczacz AirPro Hoffen gwarantuje bardzo wysoką ochronę przed zanieczyszczeniami. Ponadto, urządzenie charakteryzuje się dobrą wydajnością CADR, która wynosi 95 m3/h. W skrócie oznacza to, że oczyszczacz jest w stanie przez godzinę przefiltrować 95 metrów sześciennych powietrza, dzięki czemu można oszacować ile razy w ciągu doby zostanie one oczyszczone w całym pokoju.
Podsumowując, urządzenie może być „zbawienne” dla osób chcących zadbać o jakość powietrza w domu i biurze, a także dla rodziców małych dzieci.

Dodatkowe udogodnienia AirPro Hoffen
AirPro Hoffen działa wydajnie i stosunkowo cicho niezależnie od trybu pracy. A oferuje aż trzy ustawienia do wyboru: turbo (gdy zanieczyszczenie powietrza jest najwyższe), normal i light. Z kolei funkcja timera aktywuje włączenie i/lub wyłączenie oczyszczacza w zaprogramowanym czasie, dzięki czemu można mieć wpływ na jego aktywną pracę będąc nawet poza domem.
Warto zaznaczyć, że zdaniem ekspertów, przy tego typu urządzeniach dobrym pomysłem może być przenoszenie ich w ciągu dnia z pokoju do pokoju, w zależności od tego, gdzie akurat planujemy być dłuższy czas. I tak w dzień oczyszczacz zwykle pracuje w pokoju dziennym, a nocą trafia do sypialni. A AirPro Hoffen, dzięki swojej zgrabnej budowie, jest łatwy w przenoszeniu oraz dobrze wpisuje się do wnętrz o różnym charakterze. Pewniejszym rozwiązaniem może być również zakup dwóch urządzeń i postawienie ich w dwóch pokojach, np. salonie i pokoju dziecka, ponieważ rotacja powietrza między pomieszczeniami jest zwykle utrudniona przez drzwi i okna.

Urządzenie zostało przebadane przez niezależną jednostkę certyfikującą DEKRA, która sprawdziła je pod kątem funkcjonalności, łatwości obsługi i trwałości.

Oczyszczacz powietrza AirPro Hoffen (249 zł) zapewnia lepsze warunki do życia, a jego zakup wcale nie wymaga wysokich nakładów. Stanowi bardzo dobre rozwiązanie chroniące nas przed zanieczyszczeniem powietrza i jest przydatne w każdym domu czy biurze. Produkt dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 24 października do 7 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.