Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Ferguson SmartHome Doorbell HD WiFi FS1DB foto1 net

Ferguson Sp. z o.o. z prawdziwą przyjemnością przedstawia nowe urządzenie w swojej linii produktów SmartHome: Wideodomofon HD Wi-Fi. Teraz już nie przegapisz żadnego gościa!

Wideodomofon Wi-Fi to doskonały, inteligentny dzwonek do mieszkań i domów, który pozwala na odbiór audio i wideo bezpośrednio na swoim smartfonie czy tablecie. Nawet będąc daleko od domu, dzięki połączeniu internetowemu, będziesz wiedział, kto dzwoni do Twoich drzwi a dzięki zwrotnemu połączeniu audio, będziesz mógł z ta osobą porozmawiać. Listonosz z paczką kiedy jesteś w pracy? Teraz bez problemu możesz poprosić o pozostawienie pakunku na przykład u sąsiadów. Teściowa? Mamy na to radę! ;)

Główne cechy Wideodomofonu HD Wi-Fi:

Inteligentny wideodomofon IP Wi-Fi/Ethernet

Wideodomofon łączy się z internetem zarówno za pomocą bezprzewodowej sieci Wi-Fi, jak i kablowego połączenia Ethernet. Nie musisz dbać o zasięg swojej sieci przy odległej furtce wejściowej – stabilne połączenie kablowe zapewni doskonałą jakość połączenia.

Do użycia na zewnątrz i wewnątrz budynków

Wideodomofon HD Wi-Fi spełnia normy wodoodporności i pyłoszczelności IP66, co oznacza, że może pracować w każdych warunkach pogodowych.

Jakość rejestrowanego obrazu 720p

Dzięki wysokiej jakości HD przesyłanego (i rejestrowanego) obrazu, będziesz mógł bezproblemowo rozpoznać swojego rozmówcę, nawet bez potrzeby zmuszania go do podchodzenia do wideodomofonu.

Łatwa konfiguracja sieci

Instalacja i konfiguracja urządzenia jest banalna. Zapomnij o żmudnym ustawianiu portów na routerze. Po prostu uruchom dedykowaną aplikację i ciesz się swoim urządzeniem.

Kąt widzenia: 135°

Szeroki kąt widzenia pozwala objąć wzrokiem nie tylko osoby czy obiekty umieszczone na wprost wideodomofonu ale szerszą perspektywę.

Funkcja Night Vision - 4 diody LED, doświetlenie 10m

Wideodomofon HD Wi-Fi doskonale sprawuje się w nocy dzięki czterem diodom LED podświetlającymi scenerię niewidocznymi dla ludzkiego oka promieniami podczerwonymi. Dzięki dalekiemu zasięgowi podświetlenia, możesz zobaczyć także najbliższą okolicę, co w nocy ma niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa.

Łatwy w użyciu dzięki aplikacji mobilnej

Dedykowana aplikacja mobilna pozwala na bezproblemową obsługę wideodomofonu. Rozmawiaj i zobacz swoich gości będąc nawet na drugim końcu świata.

Czujnik ruchu

Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu wideodomofon może także pełnić funkcje monitoringu. W przypadku wykrycia ruchu wideodomofon może wysłać powiadomienie do użytkownika ale także wiadomość mailową z klatką wideo zawierającą poruszający się obiekt, a nawet może przesłać na zdefiniowany serwer FTP sekwencję wideo.

Kompatybilny z ONVIF 2.1

Wideodomofon HD W-Fi doskonale współpracuje z urządzeniami obsługującymi powszechnie stosowany standard ONVIF 2.1. Dzięki wsparciu popularnego standardu, możesz swobodnie rozbudować możliwości wideodomofonu przez np. podłączenie urządzenia do serwera NAS i realizację funkcji monitoringu.

Dodatkowy dzwonek wewnętrzny RF

Prócz wideodomofonu, w opakowaniu znajdziesz też dodatkowy wewnętrzny dzwonek RF, dzięki któremu możesz usłyszeć sygnał dzwonka nawet tam, gdzie zazwyczaj go nie słyszysz. Poddasze, piwnica czy przydomowy basen – teraz i w tych pomieszczeniach dowiesz się, czy ktoś czeka przy Twoich drzwiach.

Współpraca ze wszystkimi popularnymi elektrozaczepami

To ważne, by wideodomofon obsługiwał możliwe jak największą ilość dostępnych na rynku elektrozaczepów. Wideodomofon HD Wi-Fi od Fergusona obsługuje znakomitą większość popularnych na rynku elektrozaczepów.

Wideodomofon HD Wi-i Ferguson jest doskonałym uzupełnieniem Twojego Inteligentnego Domu zapewniającym funkcje komunikacyjne i monitoringu. Dzięki dedykowanej aplikacji jego obsługa jest prosta a konfiguracja banalna.

Z produktem można się zapoznać bliżej na stronie producenta:

http://www.ferguson-digital.eu/wideodomofon-wi-fi-smart-home/

Wideodomofon HD Wi-Fi dostępny jest w dobrych sklepach z elektroniką użytkową oraz w sklepie firmowym producenta w cenie 444 zł.