Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 dvbt012X

 

 SPECYFIKACJA:

Tuner telewizji naziemnej  DVB-T
Tuner telewizji satelitarnej

 nie

Tuner telewizji kablowej  nie
Obsługiwane rozdzielczości  1920×1080, 1280×720, 720×480
Odtwarzane formaty video  MPEG-2(ISO/IEC13818-2)MPEG-4 (ISO/IEC14496)H.264(ISO/IEC14496-10) MK V, H.264/aVc, aVI, X ViD, MPEg- 4, MPEg-2, TS, TP, TPr, M2TS, MPEg, Mp4, MOV
Odtwarzane formaty audio

 MPEG-1&MPEG-2(layer1&layer2)AAC,AAC+/HE-AAC,AC3

Czytnik kart dla płatnych telewizji  nie
Gniazdo CI  nie
Obsługa DiSEqC  nie
Wyjście wideo  SCART - analogowe , HDMI - cyfrowe
Wyjście audio

 Digital audio: S/PDIF, cyfrowe (koaksialne), analogowe L/r

Wbudowany odtwarzacz multimedialny   nie
Wymiary zewnętrzne b.d
Złącza:

 USB 2.0, wejście antenowe, HDMI, Scart/Euro, COAXIAL, 

DVBT012 to tuner naziemnej telewizji cyfrowej w postaci wtyczki podłączanej bezpośrednio do gniazda SCART (EURO) starszych telewizorów. Dzięki temu urządzenie nie wymaga dodatkowych przewodów połączeniowych. Tuner sprawdzi się doskonale, w sytuacji braku miejsca pod i z przodu odbiornika TV, lub w systemach TV schowanych w zabudowach.

Czujnik pilota podłączony jest do specjalnego przewodu, który możemy umieścić w dowolnym miejscu. Oprócz podłączenia do gniazda SCART (EURO) telewizora, Manta DVBT012 możemy także podłączyć z telewizorem za pomocą wejścia HDMI. Dzięki temu możemy uzyskać obraz HD na nowszych, płaskich telewizorach bez tunera MPEG-4.

Dekoder wyposażony jest w port USB 2.0 umożliwiający odtwarzanie multimediów, takich jak filmy, muzyka czy zdjęcia z przenośnych dysków twardych lub pendrive. Tuner jest wyposażony w zaawansowany dekoder MPEG4 H.264, obsługuje obowiązujący w kraju format dźwięku Dolby Digital Plus (E-AC-3). DVBT012 wyposażony jest w cyfrowe wyjście dźwięku SPDIF oraz analogowe stereo. Po podłączeniu twardego dysku do tunera Manta, możemy nagrywać swoje ulubione programy oraz zaprogramować z tygodniowym wyprzedzeniem nagrywanie wielu audycji.