Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

ice screenshot 20181208 173439

Jeżeli szukacie pomysłów na Świąteczne prezenty dla swoich bliskich, to być może zainteresuje was elektryczna maszynka do golenia Xiaomi Mijia MJTXD01SKS, dostępna obecnie w sklepie GearBeast w promocyjnej cenie 142,79zł. Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani to zapraszam do recenzji.

Na wstępie zamieszczam link do sklepu GearBest gdzie będziecie mogli sprawdzić aktualną cenę golarki Xiaomi Mijia MJTXD01SKS - link do sklepu

I. Zestaw

Golarka przychodzi do nas w białym kartonowym opakowaniu z dużym zdjęciem urządzenia na froncie oraz krótką specyfikacją techniczną na spodzie pudełka (niestety tylko w języku chińskim)

Wewnątrz nie znajdziemy zbyt wielu elementów ale też nie spodziewałem się też tu niczego więcej. 

 

Jak widzicie w zestawie znalazła się golarka, ładowarka z przewodem USB, pędzelek do czyszczenia noży oraz instrukcja obsługi która jak się pewnie już domyślacie napisana została w całości po Chińsku.

 II. Wykonanie 

Tutaj muszę przyznać że przed złożeniem zamówienia nieco obawiałem się jakości wykonania tej golarki, choć z drugiej strony jak dotąd wszystkie urządzenia sygnowane logo Xiaomi z jakimi miałem do czynienia nigdy mnie nie zawiodły.  Na szczęście jak się okazało moje obawy były zupełnie nieuzasadnione ponieważ Xiaomi Mijia MJTXD01SKS to naprawdę bardzo solidne urządzenie które jakością wykonania nie ustępuję golarką wiodących producentów.

ice screenshot 20181209 145426

Dobrze wyprofilowana rączka wykonana z tworzywa zapewniającego pewny uchwyt, ruchoma głowica 360 stopni wyposażona w trzy wysokiej jakości noże oraz prosty system ładowania za pomocą dołączonej przystawki to tylko niektóre z jej atutów. Nieoceniona jest tu też całkowita wodoodporność golarki - klasa  IPX7, dzięki czemu nie tylko nie musimy martwić się jej zachlapaniem, ale też możemy ją łatwo czyścić bezpośrednio pod strumieniem wody 

ice screenshot 20181208 173535

Jeżeli chodzi o samą baterię to niestety nie znalazłem informacji na temat jej pojemności, jednak jak zapewnia producent po jej załadowaniu możemy korzystać z maszynki przez 60min, co przy założeniu że jedno golenie trwa ok 5min, pozwala nam ona na kilka, a nawet kilkanaście dni golenia. Tutaj jeszcze mała uwaga odnośnie ładowania, ponieważ nie mamy tu typowej ładowarki a specjalną przystawkę zakończoną przewodem USB, dlatego też aby naładować golarkę musimy podłączyć ją do jakiejś ładowarki od telefonu, tabletu itp. lub do gniazda USB komputera. Możemy też oczywiście skorzystać z Powerbank co może być dobrą opcją w podroży.

ice screenshot 20181208 173506

III. Działanie 

Tak dochodzimy do najważniejszego czyli samego golenia. 

Na tym polu golarka Xiaomi Mijia MJTXD01SKS również mnie nie zawiodła. Co prawda być może nie jestem zbyt wymagającym użytkownikiem, jednak miałem już do czynienia zarówno z tanimi jak i markowymi golarkami i muszę powiedzieć że jakość golenia jest tu porównywalna z tymi drugimi. Oczywiście nie jest to efekt porównywalny z goleniem za pomocą klasycznych maszynek typu np. Gillette Fusion itp. ale jak na maszynkę elektryczną to naprawdę jestem zadowolony. Przykładowe efekty golenia możecie zobaczyć w recenzji wideo którą znajdziecie poniżej.

 

Dużym atutem maszynki Xiaomi Mijia MJTXD01SKS jeżeli chodzi o golenie jest możliwość golenia zarówno na sucho jak i na mokro, co z pewnością ucieszy osoby o wrażliwej skórze. Dzięki tej maszynce bez problemu możecie golić się nawet pod prysznicem  z użyciem waszej dotychczasowej pianki do golenia.

ice screenshot 20181208 173439

Tyle wstępu, a teraz zapraszam was do wideo-recenzji maszynki Xiaomi Mijia MJTXD01SKS

IV. Podsumowanie

Xiaomi Mijia MJTXD01SKS to elektryczna maszynka do golenia która w 100% spełniła moje oczekiwania. Jest dobrze wykonana, posiada wysokiej jakości noże, umożliwia golenie zarówno na sucho jak i mokro oraz posiada zadowalający czas pracy na baterii.  Jeżeli akurat szukacie elektrycznej golarki dla siebie czy też na prezent dla bliskiej osoby to radzę się pośpieszyć ponieważ promocja na nią jest ograniczona czasowo i ilościowo. Dostępność i cenę sprawdzicie pod tym linkiem - link do sklepu