Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

ODKURZACZ SUPER SILENT BG 2

Od najbliższego czwartku w ofercie sklepów sieci Biedronka dostępna będzie nowość – odkurzacz HOFFEN 800W SuperSilent o popularnej, znanej konstrukcji. To urządzenie jest najcichszym odkurzaczem w swojej klasie cenowej, spełnia najwyższe standardy, a pod względem parametrów dorównuje o wiele droższym rozwiązaniom. Kosztuje jedynie 249 zł, a oprócz cichej pracy (jedynie 68 dB) wyróżnia go nowoczesny wygląd, najwyższa efektywność energetyczna, a także duża moc 800W i filtr HEPA 12, który filtruje do 99,5% zanieczyszczeń.

 

Odkurzacze tradycyjne, z elastyczną rurą oraz workiem to wciąż najbardziej sprawdzone i popularne rozwiązania służące utrzymaniu lepszego porządku i czystości w naszych domach. Są uniwersalne, całkiem wygodne w użytkowaniu i dobrze nadają się zarówno do dużych domów, jak i do mniejszych mieszkań. A takie urządzenie jak HOFFEN 800W SuperSilent, które jest ładne, niewielkich gabarytów, a jednocześnie o wyjątkowych parametrach pracy, powinno zainteresować wszystkich, którzy akurat szukają podobnego rozwiązania. Co oferuje odkurzacz za 249 zł? Będziecie zaskoczeni, jak wiele.

 

Odkurzacz HOFFEN 800W SuperSilent to odkurzacz klasyczny, który spełnia najwyższe standardy: wygląda atrakcyjnie, a osiągami dorównuje o wiele droższym modelom. Jest cichy, skutecznie odkurza, łatwo się nim manewruje, a gdy jego worek się zapełni – wystarczy włożyć nowy i gotowe. Z tego względu HOFFEN 800W SuperSilent stanowi rozsądny wybór, który sprosta oczekiwaniom użytkowników.

Urządzenie wyróżnia się bardzo cichą pracą (jedynie 68 dB), z tego względu to najbardziej cichy odkurzacz w swojej klasie cenowej. Oznacza to, że równocześnie można sprzątać i bez większych przeszkód rozmawiać, czy słuchać muzyki. Odkurzacz HOFFEN charakteryzuje się także wysoką mocą ssania tj. 800W z regulacją znajdującą się na korpusie. Taka moc, przy wsparciu High Efficiency Technology w połączeniu z funkcjonalną szczotką ActiveBrush zapewniają najwyższe parametry sprzątania w tej kategorii. W efekcie, z powodzeniem zachowamy czystość podłóg twardych (kafle, panele), jak i dywanów oraz wykładzin domowych. Gdy dodamy do tego cały pakiet nasadek do rury: do dywanów i szczelin, okazuje się, że HOFFEN 800W SuperSilent jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Sama szczotka ActiveBrush charakteryzuje się wysoką skutecznością i uniwersalnością – dobrze zbiera kurz oraz włosy czy sierść, natomiast dzięki różnym końcówkom z powodzeniem odkurzymy w trudno dostępnych miejscach: za meblami, w narożnikach czy pod sufitem, a po wszystkim schowamy je do schowka pod górną pokrywą urządzenia. Ponadto, HOFFEN 800W jest wyposażony w filtr HEPA 12, który filtruje do 99,5% zanieczyszczeń: zarówno tych mechanicznych jak i organicznych, takich jak grzyby i roztocza. Oprócz dobrej filtracji ten odkurzacz może pochwalić się jeszcze najwyższą efektywnością energetyczną co tylko dobrze wpłynie w dłuższej perspektywie na budżet domowy.

Urządzenie ma też worek na kurz o dużej pojemność 3 litrów, dlatego nie trzeba zbyt często go wymieniać lub opróżniać. Sprzęt posiada teleskopową rurę i długi kabel, dzięki czemu oferuje duży zasięg sprzątania aż do 8 metrów. Odkurzacz posiada również miękkie i solidne kółka więc nie trzeba martwić się o zarysowanie parkietu. Dla komfortu użytkowania HOFFEN 800W SuperSilent wyposażono też we wskaźnik obciążenia oraz automatyczny zwijacz przewodu. W efekcie odkurzacz HOFFEN to przykład dobrego sprzętu w dobrej cenie.

Urządzenie posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV Rheinland, która potwierdza, że zbadała go pod kątem użyteczności.

Odkurzacz HOFFEN 800W SuperSilent (249 zł) zapewnia łatwiejsze i skuteczniejsze utrzymanie czystości w domu. Jest prosty i wygodny w użytkowaniu, a do tego świetnie się prezentuje. Produkt dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 14 do 28 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.