Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Allview Wi901N 2X

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat, wprowadza na rynek dwa nowe tablety Wi901N i Wi1001N, oba wyposażone są w klawiaturę oraz pracują na systemie operacyjnym Windows 10 z pakietem Office Mobile.

 

”Mobilność i elastyczność to dwie najbardziej pożądane cechy w dzisiejszym, wiecznie pędzącym do przodu świecie. Wprowadzane dzisiaj tablety są zaprojektowane tak, aby spełniać wszelkie wymagania użytkowników szukających inteligentnych rozwiązań, zarówno w pracy zawodowej, jak i w rozrywce. W naszych nowych urządzeniach na użytkowników czeka znajomy i przyjazny interfejs, mogący z łatwością adaptować się do każdego stylu życia i środowiska pracy.”, mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

Wyświetlacz IPS LCD o przekątnej 8.9 i 10 cali charakteryzuje się niezwykle żywymi barwami, szerokimi kątami widzenia oraz jasnością ekranu dynamicznie dopasowującą się do otoczenia. Ponadto, dzięki czułemu ekranowi dotykowemu, korzystanie  tabletu będzie czystą przyjemnością, zwłaszcza podczas grania w zaawansowane gry.

Ergonomiczna klawiatura jest łatwa w montażu za pomocą złącza Pogo, dzięki czemu tablet w każdej chwili może zmienić się w osobisty netbook.

Urządzenia wyposażone są w czterordzeniowe procesory Intel, charakteryzujące się wysoką wielozadaniowością oraz niskim poborem energii. Tablety posiadają 2GB pamięci RAM DDR3 oraz 32GB pamięci wewnętrznej, która w każdej chwili może zostać rozszerzona nawet do 128GB za pomocą karty microSD.

System operacyjny Windows 10 z pakietem Office Mobile zapewnia dostęp do intuicyjnego i znanego wszystkim interfejsu, na którym przestrzeń prywatna jest oddzielona od przestrzeni biznesowej za pomocą funkcji profili. Ponadto, urządzenia mogą synchronizować dane ze smartfonami, niezależnie od wgranego na nich systemu operacyjnego.

Urządzenia wyposażone są w dwa aparaty fotograficzne, przydatne w rejestrowaniu ważnych wydarzeń oraz wykonywania połączeń wideo za pomocą dedykowanych aplikacji.

Tablety Wi901N i Wi1001N od dziś dostępne są w przedsprzedaży w cenie 799 zł, i odpowiednio 999 zł. Wysyłki zamówień rozpoczną się 20 czerwca 2016.