Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

myPhone C Smart IV front czarnymm

myPhone C-Smart IV to 4-calowy smartfon, który wyróżnia atrakcyjny design i kompaktowe kształty zapewniające maksimum wygody. Model ma podstawowe parametry oraz czysty system Android 7.0. Jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i niebieskim, w cenie 179 zł.

 myPhone C-Smart IV to smartfon, który udowadnia, że małe jest piękne oraz funkcjonalne. Jest ciekawą propozycją dla początkujących użytkowników „dotykowca” oraz dla tych, którzy korzystają przede wszystkim z głównych funkcji tj.: telefonowanie, wysyłanie sms-ów, korzystanie z aplikacji i przeglądanie stron internetowych.

Smartfon C-Smart IV z atrakcyjną obudową, ma 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FWVGA (854x480 pikseli), umożliwiający swobodną obsługę jedną dłonią i przeglądanie zdjęć, serwisów oraz portali społecznościowych. Model posiada 4-rdzeniowy procesor oraz 1 GB pamięci RAM, które zapewniają mu stabilną pracę. Co istotne smartfon pracuje pod kontrolą czystego systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat z certyfikacją Google Mobile Services. GMS potwierdza, że model został przygotowany zgodnie z wytycznymi Google i ma niczym nieograniczony dostęp do usług Google Play takich jak: Gmail, YouTube, Zdjęcia, Mapy, Sklep Play i wiele innych.
myPhone C-Smart IV jest wyposażony w aparat 2 Mpx oraz kamerkę VGA na przodzie do robienia selfie. Główny aparat pozwala uwieczniać ulubione momenty z bliskimi i materiały warte zapamiętania. Smartfon posiada 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB, dzięki karcie microSD (do nabycia oddzielnie). Ułatwi to przechowywanie ulubionych zdjęć, filmów i muzyki.
C-Smart IV zasila akumulator Li-ion 1350 mAh, który przy standardowym użytkowaniu zapewni do 2 dni działania telefonu na jednym ładowaniu.
Przyjemność z użytkowania smartfona gwarantuje wiele przydatnych funkcjonalności, m.in.: 3G i Wi-Fi umożliwiające łączenie się internetem. Dzięki opcji Bluetooth można połączyć ze sobą różne urządzenia będące w niewielkiej odległości i bezprzewodowo przesyłać dane z telefonu na telefon.

Smartfon jest dostępny w dwóch różnych kolorach: czarnym oraz niebieskim.
Przeszedł pozytywną weryfikację jakości i użyteczności niezależnej instytucji badawczej DEKRA uzyskując certyfikat.
Smartfon myPhone C-Smart IV jest dostępny w cenie 179 zł, we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 25 kwietnia do 8 maja lub do wyczerpania zapasów.