Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

 

SPECYFIKACJA:
Wyświetlacz: 5.1" Super AMOLED, 1920 x 1080 (FHD)
Sieć  3G, LTE
Chipset: b.d.
Procesor: Czterordzeniowy, 2.5GHz
Procesor graficzny: b.d
Pamięć wewnętrzna: 16 GB
Pamięć RAM: 2 GB
System operacyjny: Android 
Tylna kamera: 16Mpx Autofocus
Przednia kamera: 2.1 Mpx 
Nagrywanie wideo: UHD 4K (3840 x 2160), 30 klatek/sekundę
Akumulator: 2800mAh
Karty pamięci: microSD do 128GB
Dual SIM: Nie
WiFi: 802.11 b/g/n Tak
Bluetooth: Tak, 4.0
GPS: Tak
Waga: 170g
Wymiary: 145.3 x 73.5 x 9.0

Cenisz sobie dostęp do najnowszych technologii, ale nie chcesz z nich rezygnować podróżując w terenie? Oto GALAXY S5 Active - smartfon łączący w sobie nowoczesność i wytrzymałość. Specjalnie wzmocniona obudowa chroni telefon przed pyłem i wilgocią. Z kolei Strefa Aktywności to centrum informacji przydatnych dla wszystkich, którzy nie boją się zboczyć ze szlaku.

Stworzony dla aktywnych. GALAXY S5 Active został zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek na zewnątrz i potrzebują od telefonu niezawodności w terenie. Dedykowane przyciski Active to dostęp do najważniejszych funkcji telefonu, nawet bez zdejmowania rękawiczek. Przyciski Active pozwalają na korzystanie z najczęściej używanych aplikacji, niezależnie od sytuacji. Skoro Ty możesz pracować w terenie, to czemu i nie Twój telefon?

Mocna, wytrzymała obudowa. Certyfikat IP67 oznacza, że GALAXY S5 Active jest chroniony przed potencjalnymi uszkodzeniami spowodowanymi przez np. pył, wilgoć, czy zanurzenie w wodzie - może przebywać na głębokości 1 metra przez nawet 30 minut. Nie bój się trudnych warunków - tak samo, jak nie boi się ich Twój smartfon

Uchwyć najlepsze momenty życia. Uwiecznij zachwycające scenerie i wszystkie wyjątkowe chwile przy pomocy GALAXY S5 Active. Smartfon oferuje wszystkie zaawansowane funkcje aparatu, takie jak szybszy i dokładniejszy autofocus, Selektywny Focus pozwalający na wybór płaszczyzny ostrości oraz HDR. Aparat 16 Mpix tworzy ostre, pełne kolorów zdjęcia, które obejrzysz na ekranie 5,1" Super AMOLED.

Wybraliśmy dla was najciekawsze testy smartfona SAMSUNG GALAXY S5 ACTIVE