Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

unnamed 1

W sklepach Biedronka już w czwartek 20 grudnia pojawi się Smartwatch z lokalizatorem GPS a już dziś zapraszam na jego wideo-recenzję. Urządzenie w formie zegarka, pomoże rodzicom pozostać w kontakcie z dziećmi a jego cena to zaledwie 79,90 zł.

Nasze dzieci codziennie stawiają malutkie kroki w dorosłość. Szkoła, zajęcia sportowe, wieczorne spotkania pociech z rówieśnikami. Każdy rodzic z tyłu głowy rozmyśla czy jego dziecko na pewno bezpiecznie przebywa w znanym im miejscu i nic mu nie zagraża.

Smartwatch z lokalizatorem GPS to proste i funkcjonalne urządzenie wyposażone w nadajnik, który łączy się z aplikacją w telefonie rodzica i pozwala na ustalenie lokalizacji dziecka. Aby umożliwić rodzicowi jeszcze szerszą wiedzę o miejscu pobytu dziecka, aplikacja pozwala wyznaczać specjalne strefy. Gdy tylko dziecko opuszcza wyznaczony obszar, rodzic natychmiastowo otrzymuje powiadomienie.

W każdej chwili dziecko może skontaktować się z rodzicami. Wystarczy, że naciśnie przycisk połączeń SOS, a zegarek automatycznie zainicjuje połączenie. Dodatkowo urządzenie umożliwia zaprogramowanie jeszcze dwóch numerów, aktywowanych klawiszami szybkiego wybierania.

Produkt oferuje także kilka prostych, lecz przydatnych funkcji jak: krokomierz, datownik, zegarek. Użytkownikami smartwatcha będą dzieci – w urządzeniu zadbano odpowiednie, dźwiękowe zabezpieczenie przed zgubieniem.

Pasek na nadgarstek został wykonany z elastycznego i wytrzymałego silikonu okalającego wyświetlacz OLED, który pozostaje czytelny nawet w słoneczne, letnie dni. Wbudowany akumulator pozwala na 2 dni nieprzerwanej pracy na pojedynczym naładowaniu. Na sklepowych półkach oferowane będą trzy warianty kolorystyczne produktu: czarny, turkusowy i różowy.

Smartwatch z lokalizatorem GPS otrzymał znak jednostki certyfikującej DEKRA, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Produkty znajdą się w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce i będą dostępne od czwartku 20 grudnia do 2 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

 Zapraszam do recenzji Smartwatcha HYKKER z lokalizatorem GPS