Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

e200 box

Dzisiaj sprawdzimy jak spisuje się najtańsza nawigacja samochodowa w ofercie firmy Navitel, czyli model E200, oraz postaramy się odpowiedzieć na pytanie czy warto ją kupić, czy jednak lepiej dopłacić i wybrać któryś z wyższych i sprawdzonych modeli.

Zanim jednak zaproszę was do recenzji, kilka informacji producent odnośnie tego modelu nawigacji.

.....NAVITEL E200 to nawigacja samochodowa, która pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE. Urządzenie wyposażono w pakiet prostych oraz pomocnych podczas jazdy funkcji. Model E200 zawiera rozbudowaną i regularnie aktualizowaną bazę danych o fotoradarach, ułatwiając użytkownikowi otrzymywanie powiadomień o istniejących ograniczeniach prędkości. Szczegółowe instrukcje głosowe są dostępne w różnych językach. Co więcej, złożone skrzyżowania są przedstawione w widoku 3D. Każdy zakręt i zjazd z autostrady jest wyraźnie widoczny i niemożliwy do przeoczenia.


NAVITEL E200 to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących po Europie Wschodniej. Państwa wchodzące w skład fabrycznie zainstalowanych map offline to: Białoruś, Bułgaria, Czechy, Węgry, Mołdawia, Polska, Rumunia, Słowacja, Ukraina. Wyszukiwanie adresu jest szybkie i wygodne dzięki natychmiastowej sugestii 3 alternatywnych tras. Dla ułatwienia podróży kierowcy wzdłuż trasy wyświetlanych jest wiele punktów POI, takich jak stacje benzynowe, bankomaty i kawiarnie.


NAVITEL E200 wyposażono w 5-calowy ekran dotykowy TFT, prosty w obsłudze zarówno w jasnym świetle słonecznym, jak i w nocy. Urządzenie można zamontować w samochodzie za pomocą uchwytu, który dołączono do zestawu z nawigacją. W opakowaniu zawarte są również ładowarka samochodowa i rysik.

Specyfikacja techniczna

Oprogramowanie Navitel Navigator
Fabrycznie zainstalowane mapy Białoruś, Bułgaria, Czechy, Węgry, Mołdawia, Polska, Rumunia, Słowacja, Ukraina
Instalacja dodatkowych map tak
Obliczanie czasu trasy tak
Komunikaty głosowe tak
Wyświetlacz
Typ ekranu TFT
Rozmiar ekranu 5"
Rozdzielczość 480x272
Ekran dotykowy tak
Podświetlany wyświetlacz tak
Ogólne
System operacyjny Windows CE 6.0
Procesor MStar MSB2531A
Częstotliwość procesora 800 МHz
Pamięć RAM 128 MB, DDR3
Pamięć wewnętrzna 4 GB
Typ baterii Li-pol
Pojemność baterii 950 mAh
Auto-Start po podłączeniu urządzenia do uchwytu
Łączność
Mini-USB tak
Bluetooth nie
Gniazdo słuchawkowe 3.5 mm (mini-jack) tak
Ładowarka samochodowa 12V-24V tak
Głośnik tak

Tyle informacji marketingowych a teraz zapraszam do recenji nawigacji NAVITEL E200