Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

mivue c312 camera merge

Mio - to marka której nikomu nie trzeba reklamować. Jeden z liderów rynku nawigacji oraz kamer samochodowych wprowadził właśnie do swojej oferty trzy nowe modele rejestratorów które powinny sprostać wymaganiom zarówno mniej, jak i bardziej wymagających użytkowników. Dzisiaj przygotowałem dla was recenzję najtańszej kamerki jaką jest MiVue C312 którą kupicie już za 199zł. Zainteresowani? to zapraszam!

Na początek jak zwykle kilka informacji ze strony producenta.

Zachowaj każdy detal

Full HD 1080p/30 klatek/sek
Rejestrująca obraz w rozdzielczości Full HD 1080p, kamerka samochodowa zapisuje wszystkie ważne szczegóły Twojej podróży. Dzięki obiektywowi o kącie 130° możesz być pewny, że każdy moment Twojej jazdy zostanie uchwycony.

Doskonała jakość obrazu

Sensor 2M
Wysoka jakość obrazu i nagrań wideo jest kluczowym elementem w razie ewentualnych problemów związanych z kolizją. Kamera MiVue™ C312 pozwala uzyskać materiał, którego wartość dowodowa będzie bezdyskusyjna.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-Sensor

3- Osiowy G-sensor
Gdy nastąpi wypadek lub nagła zmiana ruchu wbudowany w urządzenie czujnik przeciążeń od razu zapisze krótki film na karcie pamięci i zabezpieczy dane przed nadpisaniem. Twoje nagranie będzie chronione za każdym razem.

Mały i stylowy

Nasza kamerka jest niewielka, smukła i solidnie skonstruowana. Jej niewielkie wymiary nie zabierają widoczności przez przednią szybę, a brak błyszczących elementów sprawia że można ją spokojnie zostawić w aucie bez zwracania niepotrzebnej uwagi.

Prostota przede wszystkim

Automatyczne uruchamianie kamery i nagrywania
Nie trać czasu na naukę obsługi skomplikowanych urządzeń. Po prostu podłącz urządzenie do źródła zasilania i ruszaj w trasę. Urządzenie gwarantuje łatwość obsługi dzięki intuicyjnemu menu i opisanym na ekranie przyciskom.

A teraz zapraszam już do recenzji w której poznacie zarówno budowę i wykonanie kamery, zapoznacie się z jej oprogramowaniem i funkcjami oraz oczywiście zobaczycie materiały zarejestrowane za pomocą tego wideo-rejestratora.

Na koniec jeszcze specyfikacja techniczna kamery Mio MiVue C312

Ekran
Wielkość ekranu 2″
Wideo
Rozdzielczość nagrywania Full HD 1080p / 30fps
Sensor optyczny nagrywania Sensor 2M
Przysłona F2.2
Format nagrywania .MJPEG
Kąt widzenia optyki 130°
Specyfikacja techniczna
Sensor przeciążeń  
Obsługa kart pamięci microSD, do 64 GB (class 10)
Zakres temperatur pracy -10° to +60° C
Wysokość (mm) 63.6
Szerokość (mm) 52.1
Grubość (mm) 33.7
Waga (gr) 55
Ruchoma głowica mocująca  
Mikrofon  
Wbudowana SuperCap  
Oprogramowanie
Nagrywanie zdarzeń
Tryb Zdjęcia  
Automatyczne uruchomienie