Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Panorama

Dzisiaj propozycja dwóch głośników bluetooth firmy Manta, które idealnie nadają się na letnie wypady w plener. Oba głośniki oprócz łączności bluetooth wyposażone są w mocne baterie oraz posiadają nowoczesny design. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak grają oraz jakie funkcje jeszcze posiadają to zapraszam do recenzji.

SPK9001 RUBY - Innowacyjny głośnik bluetooth

Zasilanie: Wbudowana bateria 500mAh
Bluetooth: 2.0, zasięg do 10m
Pasmo przenoszenia: 90Hz-20KHz
Wymiary: ɸ77.5*51mm
Cechy szczególne: Czas pracy na baterii -5-6h
Wbudowany mikrofon: Tak
Rozmiar głośnika: 40mm
Moc wyjściowa: 5W
Gniazda: Micro-USB
Wersja Bluetooth: V2.1+EDR

Pierwszym głośnikiem którego recenzją chciałem was dzisiaj zainteresować jest RUBY. Głośnik ten oznaczony został symbolem "Premium Product" tak wiec mamy prawo spodziewać się po nim nieco więcej niż w przypadku podstawowych modeli.

Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim wysoka jakość wykonania jak i całkiem niezła moc jak na tak małe urządzenie.

Głośnik Manta SPK9001 RUBY w całości wykonany został ze stopu aluminium, konstrukcja jest bardzo dobrze spasowana i atrakcyjna pod względem designu.

Spodnia część głośnika została podgumowana dzięki czemu głośnik stabilnie leży na każdej powierzchni nie ślizgając sie po niej. Szkoda jedynie że umieszczono w niej przyciski do sterowania głośnikiem, ponieważ aby z nich korzystać musimy każdorazowo podnieść głośnik co nie jest zbyt funkcjonalne.

SPK9001 RUBY nieźle wypada jeżeli chodzi o walory muzyczne. Głośnik o mocy 5W naprawdę daje radę i biorąc pod uwagę rozmiar urządzenia trzeba powiedzieć że gra naprawdę głośno. Nieźle wypada tu też odtwarzanie zarówno niskich jak i wysokich tonów, tak wiec jako mały głośnik który ma zastąpić głośnik naszego telefonu sprawdzi się całkiem dobrze.

Na plus możemy również zaliczyć wbudowaną baterie o mocy 500mAh która pozwala na 5 godzin słuchania muzyki, co w przypadku typowych zastosowań wydaje się w zupełności wystarczające

Poniżej recenzja głośnika Manta SPK9001 RUBY

Manta SPK413BL SAN DIEGO - głośnik dla bardziej wymagających użytkowników

Wbudowane głośniki: 2 głośniki + pasywny woofer
Moc głośników: 2x8W
Zasilanie: 230V, wbudowany akumulator
Bluetooth: V2.1 max 10 m
Gniazdo kart pamięci: MicroSD
Gniazdo USB: TAK
Pojemność akumulatora: 1800mAh
Odtwarzane pliki Audio: MP3
Radio FM: Tak
Wyświetlacz: LED
Dodatkowe funkcje: Funkcja zestawu głośnomówiącego
Wejście AUX: TAK

Drugim z głośników które chciałem wam dzisiaj pokazać jest głośnik "San Diego". Pomimo iż nie należy on do  serii "premium", to jednak również został on nieźle wykonany. Co prawda nie mamy tu już do czynienia z metalową obudową która zastąpiona została tworzywem sztucznym, jednak jest ono całkiem niezłej jakości i trudno mieć co do niego jakieś większe uwagi, no chyba że do samej rączki która po ściśnięciu wydaje delikatne trzaski. 

Na plus zaliczyć możemy metalową maskownicę która niemal w całości wypełnia front głośnika oraz nieduży wyświetlacz umieszczony tuż nad nią. Jeżeli chodzi o design to trzeba przyznać że głośnik prezentuje się dość nowocześnie i z pewnością może się podobać.

Podobnie jak poprzedni głośnik, SPK413BL SAN DIEGO wyposażono w baterię, której pojemność to w tym przypadku to aż 1800mAh. W przeciwieństwie do mniejszego głośnika "San Diego" posiada szereg złacz takich jak - gniazdo USB, wejście AUX czy czytnik kart microSD, dzięki czemu będziecie mogli słuchać swojej muzyki nie tylko z telefonu ale też praktycznie z każdego innego urządzenia lub też nośników pamięci.

Manta SPK413BL SAN DIEGO to z pewnością głośnik dla użytkowników oczekujących od niego znacznie więcej niż w przypadku modelu SPK9001 RUBY. Do dyspozycji mamy tu aż dwa głośniki o mocy 8W każdy oraz pasywny woofer. Głośnik gra więc zdecydowanie głośniej i lepiej oddaje niskie tony, świetnie nadaje się wiec do słuchania muzyki w plenerze.

Poniżej recenzja głośnika Manta SPK413BL SAN DIEGO