Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

manta kronos001

Zbliżają się wakacje czyli okres kiedy częściej organizujemy spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu , dlatego też warto pomyśleć o dobrym sprzęcie nagłaśniającym, który pozwoli wam rozkręcić świetną imprezę. Manta SPK5024 KRONOS to jeden z ciekawszych głośników który idealnie nadaje się na takie okazje - duża moc muzyczna, wbudowany pojemny akumulator, Bluetooth,  USB, SD, MMC, mikrofon z funkcją echa, wejścia do podłączenia gitary czy podświetlenie LED to tylko niektóre z jego atutów. Jeżeli chcecie poznać go nieco bliżej to oczywiście zapraszam do recenzji.

Zanim przejdziemy do wideo-recenzji głośnika Manta SPK5024 KRONOS zapoznajmy się z kilkoma informacjami jakie możemy znaleźć na stronie producenta

Głośnik Manta SPK5024 Kronos to urządzenie pochodzące z linii produktów Manta Party, umożliwiających zamian Twojego domu w "imprezowe centrum rozrywki". Jeżeli lubisz dobrą zabawę, szczególnie przy dźwiękach ulubionej muzyki, ten głośnik będzie dla Ciebie idealny. Zapewni on nie tylko czysty, dynamiczny dźwięk, ale również umożliwi zamianę Twojego mieszkania w dyskotekę z prawdziwego zdarzenia. Staje się to możliwe, dzięki możliwością jakie dają Efekty Świetlne!

Dzięki efektom świetlnym Disco LED RGB, twój sufit rozbłyśnie różnokolorowym światłem bez konieczności montażu kuli dyskotekowej. Dodatkowo, jest to głośnik dla prawdziwych imprezowiczów – umożliwia urządzenie karaoke, dzięki dwóm wejściom na mikrofon, jednym na gitarę oraz funkcji pierwszeństwa mikrofonu

Od głośnika Manta SPK5024 Kronos możesz wymagać o wiele więcej niż od zwykłego, nudnego sprzętu audio – produkt ten posiada technologię Bluetooth 2.1 dzięki czemu umożliwia podłączenie urządzeń przenośnych np. smartfona. Głośnik zapewnia doskonały dźwięk dzięki swojej mocy wyjściowej: .M.P.O 4000W / 40W (RMS) oraz 12" wooferze.

Warto też zapoznać się z pełną specyfikacją techniczną tego głośnika:

 

Zasilanie: 110-240 V, 50-60 Hz, Wbudowana bateria 4,5A/12V , Czas pracy na baterii - 5h
Waga: 10,5 kg
Akcesoria w zestawie: Pilot zdalnego sterowania, Mikrofon, Instrukcja , Karta Gwarancyjna
Bluetooth: 2.1 , zasięg do 10m
Wymiary: 385x343x600 mm
Czułość: 93dB +/- 3dB
Funkcje: Efekty świetle Disco LED RGB, Radio FM, Efekt Echo, Funkcja pierwszeństwa mikrofonu
Moc wyjściowa: P.M.P.O 4000W / 40W (RMS) / 12" woofer
Gniazda: USB/SD/MMC/2xMic/1xGitara/AUX
Pasmo przenoszenia: 40Hz-20KHz
Odtwarzanie: MP3/WMA

 

Jeszcze kilka zdjęć zaraz po rozpakowaniu i możemy zaczynać 

Zapraszam więc do recenzji Manta SPK5024 KRONOS