Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Projektor HYKKER LED Vision 180 główne

Projektor multimedialny nowej generacji – LED Vision 180 marki Hykker – będzie dostępny we wszystkich sklepach sieci już od 13 września w atrakcyjnej cenie 299 zł. Produkt posiada wysoką funkcjonalność i jest kompatybilny zarówno ze starszymi jak i nowymi urządzeniami. Specjalnie dla was już dzisiaj wideo-recenzja tego projektora

Projektor multimedialny marki Hykker docenią wszyscy fani oglądania filmów na wielkim ekranie ponieważ stanowi świetne uzupełnienie kina domowego i jest ciekawą alternatywą dla telewizora o niewielkiej przekątnej. Sprawdzi się podczas rodzinnego seansu filmowego czy spotkania w gronie znajomych. Za praktyczny uznają go również te osoby, które potrzebują sprawdzonego urządzenia w celach służbowych, do: prezentacji, szkoleń i wystąpień. Projektor LED Vision 180 jest poręczny i wygodny, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia, a co najważniejsze posiada cechy, które sprawiają, że to sprzęt o uniwersalnym zastosowaniu.

Hykker LED Vision 180 to nowy, wielofunkcyjny projektor wyposażony w lampę LED, dzięki której urządzenie jest bardziej wydajne i trwałe niż rozwiązania z tradycyjną lampą (jasność: 1800 lum/220 lux). Pozwala na wyświetlanie wyraźnego obrazu o dużym kontraście 1800:1, dlatego detale na ekranie są dobrze widoczne, a korzystanie z projektora w ciemności wygodne. Ponadto obraz może być wyświetlany w dużej przekątnej sięgającej od 28 do 180 stopni. Projektor oferuje też obraz o rozdzielczości 800x480 px, dlatego wyświetlanie zdjęć czy filmów jest komfortowe.
Co więcej, projektor Hykker LED Vision 180 ma wbudowany 5-watowy głośnik zapewniający wyraźny dźwięk podczas wyświetlania filmów i prezentacji. W efekcie dodatkowe, zewnętrzne głośniki mogą okazać się zbędne, co jest kolejną zaletą urządzenia.
Funkcjonalność projektora zwiększają: kompatybilność ze wszystkimi popularnymi urządzeniami na rynku oraz liczne wejścia takie jak: HDMI, AV, VGA, USBx2. Z tego względu z projektorem zintegrujemy zarówno nowsze jak i starsze urządzenia: telewizory, kamery i laptopy. Dzięki portowi USB możemy podłączyć pamięć zewnętrzną i odtwarzać filmy oraz zdjęcia bezpośrednio z pen drive’a.
Współpracę z projektorem i zdalne sterowanie jego funkcjami ułatwia dołączony do urządzenia pilot.
Projektor multimedialny Vision 180 można będzie nabyć w cenie 299 zł.

wideo-recenzja projektora HYKKER LED Vision 180

Urządzenie posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TUV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.