Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

funky bt005

Dzisiaj zapraszam was do wideo-recenzji najnowszego głośnika Bluetooth marki Hykker ,który już w poniedziałek 17 lipca zadebiutuje w sklepach sieci Biedronka w bardzo atrakcyjnej cenie 49,99zł.

 Zanim jednak przejdziemy do samej recenzji kilka informacji od producenta.

Głośnik Funky BT o sumarycznej mocy 6W (2 x 3W), to urządzenie przenośne stworzone z myślą o miłośnikach muzyki, którzy nie chcą się rozstawać z ulubionymi piosenkami. Zdalne odtwarzanie utworów zapewnia wbudowany moduł Bluetooth umożliwiający połączenie ze smartfonem, tabletem lub laptopem. Głośnik sprawdza się także jako samodzielne urządzenie do słuchania muzyki w formacie MP3 z karty microSD, dzięki wbudowanemu czytnikowi kart pamięci do 32 GB.

Na szczególną uwagę zasługuje jakość muzyki wydobywająca się z dwóch niezależnych głośników o sumarycznej mocy 6W. Odtwarzane utwory cechują się dobrym i głośnym brzmieniem.
Funky BT ma wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 500 mAh, dostarczający energii nawet na 5 godzin ciągłej pracy. Dodatkowo w głośniku znajdują się złącza USB i mini-jack 3.5 mm, do których można podpiąć np. słuchawki. 

Obudowa urządzenia ma oryginalny design i została wykonana z solidnego tworzywa, podobnie jak czarna maskownica głośnika. Jego łatwa i intuicyjna obsługa możliwa jest dzięki estetycznym przyciskom umieszczonym na boku kolumny. Urządzenie ma poręczny kształt i uchwyt do zawieszania, co dodatkowo ułatwia jego wykorzystanie. Komfort użytkowania zwiększa także lektor wypowiadający komunikaty głosowe w języku polskim, prowadzący przez proces parowania go ze smartfonem poprzez moduł Bluetooth.  

Głośnik Funky BT będzie dostępny w 5 kolorach: białym, czarnym, turkusowym, czerwonym i żółtym, odpowiadającym różnym upodobaniom klientów.