Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

hykker001x

Hykker Air BT to bezprzewodowe słuchawki bluetooth, które już w poniedziałek 23 września będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka w atrakcyjnej cenie 59,90 zł. Jeżeli jesteście nimi zainteresowani to już dzisiaj zapraszam do zapoznania się z ich recenzją i wideo-recenzją którą dla was przygotowałem.

Zanim jednak przejdziemy do filmu to na początek kilka informacji na temat samych słuchawek.

Znajdziemy je w niedużym, kartonowym pudełku z okienkiem z przeźroczystej foli przez które będziemy mogli ocenić ich wygląd jeszcze przed zakupem.

W zestawie oprócz słuchawek znajdziecie jeszcze kabel USB-microUSB oraz dwie pary zamiennych końcówek.

Jeżeli chodzi o samo wykonanie słuchawek to jest całkiem nieźle, poszczególne elementy zostały poprawnie spasowane a ich design jest całkiem przyjemny. Hykker Air BT posiadają magnetyczne obudowy pozwalające na spięcie ich razem, co w założeniu ma ułatwić przenoszenie słuchawek bez plątania się kabli, w praktyce nie do końca się to sprawdza ponieważ o ile przy zawieszeniu ich sobie na szyi jest OK, to już wrzucone luzem do plecaka niestety potrafią się splątać. Słuchawki połączone zostały z modułem sterowania za pomocą cienkich przewodów o łącznej długości ok. 60cm.  Za pomocą wspomnianego modułu sterowania na którym umieszczono trzy przyciski sterujące, odbierzemy połączenia głosowe oraz wyregulujemy głośność odtwarzanej muzyki/rozmów. 

W module sterowania umieszczono również modem bluetooth oraz baterię. Oba te elementy działają bez zarzutu choć muszę przyznać że nie pogardził bym nieco większą pojemnością wspomnianej baterii, ponieważ ta pozwala na około trzy godziny słuchania muzyki  lub pięć godzin rozmów, co niestety zmusza nas do codziennego ładowania słuchawek.   

Na koniec najważniejsze czyli jakość dźwięku jaką oferują słuchawki Air BT, i tutaj pozytywne zaskoczenie ponieważ grają całkiem przyzwoicie. Oczywiście nie spodziewajcie się że są to słuchawki dla audiofila, bo do takich im jeszcze bardzo daleko, ale do słuchania muzyki w drodze do pracy / szkoły czy też podczas uprawiania sportu sprawdzą się już całkiem nieźle. Dźwięk jest czysty i głośny, dobrze wypada  też odtwarzanie  niskich  jak i  wysokich tonów co w połączeniu z ich atrakcyjną ceną powoduje że mogą być ciekawą propozycją dla wszystkich szukających tanich słuchawek bezprzewodowych.

 Zapraszam jeszcze do wideo-recenzji Hykker Air BT