Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Neffos X1 front G

Tej jesieni spadają nie tylko liście, ale i ceny wybranych smartfonów TP-Link Neffos. To idealna okazja, aby sprawić sobie urządzenie, które cechuje się dobrą jakością wykonania, świetnym designem, wydajnością i szybkością oraz bezpieczeństwem. Od drugiej połowy października br. mniej zapłacimy za takie modele jak: Neffos X1 Max i Neffos X1 z 3GB pamięci RAM oraz Neffos X1 z 2GB pamięci RAM.

Neffos to wysokiej jakości urządzenia mobilne, produkowane przez firmę TP-Link, która od lat zajmuje pozycję lidera wśród dostawców produktów sieciowych. Zdobyte przez 20 lat doświadczenie pozwala jej dostarczać na rynek smartfony nowoczesne, o przemyślanej konstrukcji, dostosowane do różnych potrzeb konsumentów i przystępnie wycenione. Obecnie wybrane modele Neffos z serii X będą dostępne w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach:

• Neffos X1 Max z 3GB pamięci RAM i 32GB pamięci ROM – ok. 699 zł (zmiana ceny z ok. 899 zł),
• Neffos X1 z 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci ROM – ok. 599 zł (zmiana z ok. 799 zł),
• Neffos X1 z 2GB pamięcią RAM, 16GB pamięci ROM – ok. 549 zł (zmiana z ok. 699 zł).

Wszystkie trzy smartfony wykonane są z matowego metalu, który został poddany specjalnej obróbce, aby zakrzywić i odchudzić krawędzie. Sprawia to, że bez względu na to czy trzymamy w dłoni X1 Max o 5,5-calowym wyświetlaczu czy 5-calowy model X1 – urządzenie pewnie leży w dłoni. Na jednej z krawędzi znalazł się między innymi przełącznik wyciszania dźwięku, co jest rzadko spotykanym rozwiązaniem w tym segmencie cenowym. Kolejną ciekawostką jest zastosowanie czytnika linii papilarnych. Umieszczony został on z tyłu obudowy, więc intuicyjnie do niego sięgamy. Działa szybko i precyzyjne. Pozwala na zapisanie aż pięciu odcisków palców umożliwiając wygodne odblokowanie. Może też posłużyć do wykonania zdjęcia przednią kamerą urządzenia.

 

Decydując się na zakup smartfonów TP-Link Neffos z serii X w przystępnej cenie otrzymujemy dobry aparat, z którym uchwycimy ważne dla nas momenty. Dzięki wykorzystaniu technologii PDAF (Phase Detection Auto Focus) 13MP tylny aparat pozwoli wykonać nam ostre zdjęcie w większości sytuacji. Z kolei przedni 5MP aparat m.in. do wykonywania „selfie” wzbogacony został trybem upiększania, który działa już w trakcie robienia zdjęć. Dzięki niemu nasze autoportrety będą jeszcze ładniejsze.
Telefony TP-Link Neffos z serii X działają w oparciu o system Android 7.0 Nougat. Pozwala on między innym na uruchomienie dwóch aplikacji jednocześnie, czyli np. na odpisanie na wiadomość SMS w trakcie oglądania filmu. System działa szybciej, sprawniej i oszczędza baterię dzięki funkcji uśpienia w ruchu. Android Nougat daje więcej możliwości dostosowania go do własnych potrzeb niż poprzednie wersje. systemu.
Wszystkie smartfony TP-Link Neffos są objęte 24 miesięczną gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje odebrane przez kuriera i na koszt TP-Link Neffos przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej urządzenie jest bezpłatnie odsyłane. Prosto i wygodnie. Więcej informacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms