Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Q Smart Elite bialy front

21 listopada w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce pojawił się nowy smartfon serii Q-Smart – myPhone Q-Smart Elite. myPhone Q-Smart Elite to najnowsza propozycja polskiego producenta, skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie komfort oglądania filmów i korzystania z portali społecznościowych.

 

W tym celu model Q-Smart został wyposażony w czytelny, 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x854 px, który dzięki zastosowaniu ekranu IPS, zapewnia bardzo dobre kąty widzenia. Nowość z serii Q-Smart kryje w sobie wydajny, 4-rdzeniowy procesor Cortex-A7 o taktowaniu 1.2 GHz, którego zestawienie z Androidem 6.0 Marshmallow i 1 GB RAM pozwoli na płynne korzystanie z telefonu. 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o kolejne 32 GB poprzez kartę microSD pozwoli na przechowywanie wszystkich niezbędnych plików i multimediów. myPhone Q-Smart Elite obsługuje dwie karty SIM, dzięki niezawodnej funkcji Dual SIM. Funkcja ta pozwoli na swobodne korzystanie z dwóch numerów w jednym urządzeniu i tym samym, na rozdzielenie spraw prywatnych od zawodowych.

Smartfon wyposażono w pojemny, litowo-jonowy akumulator 1950 mAh, który przy standardowym użytkowaniu zapewni dwa dni pracy urządzenia. myPhone Q-Smart Elite posiada także dwa aparaty: główny z lampą LED 5.0 Mpx i przedni 2.0 Mpx. Smartfon wyposażono także w Wi-Fi, Bluetooth i GPS. Urządzenie posiada również pozytywną opinię jednostki certyfikującej DEKRA, która sprawdziła go pod kątem trwałości, funkcjonalności i łatwości obsługi.

Nowy myPhone Q-Smart Elite dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Sprzedaż produktu ruszyła 21 listopada w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce, gdzie smartfon kosztuje 279,00 zł.