Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

myphone pocket 002

Wyświetlacz 4”, 4 GB pamięci wewnętrznej i najnowszy Android za 199zł – to możliwe? Tak! myPhone Pocket, czyli nowa propozycja wrocławskiego producenta, dostępna od dzisiaj w sklepie internetowym, w doskonałej cenie 199 zł!

Nowe dziecko marki myPhone to urządzenie skierowane do użytkowników ceniących sobie dobrą jakość zestawioną z korzystną ceną. Smartfon wyposażono w 4-calowy wyświetlacz WVGA oraz 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz, który razem z 512 MB pamięci RAM i systemem operacyjnym Android 6.0 Marshmallow, gwarantują płynną pracę urządzenia. myPhone Pocket wyposażony został także w 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB, dzięki zamontowanemu w urządzeniu slotowi na kartę microSD. Taka ilość pamięci wewnętrznej pozwoli na przechowywanie dużej ilości plików muzycznych lub zdjęć, wykonanych przy pomocy głównego aparatu o matrycy 2.0 Mpx lub przedniemu 0.3 Mpx.

myPhone Pocket wyposażono także w baterię o pojemności 1350 mAh, która przy standardowym użytkowaniu zapewni do 2 dni działania telefonu na jednym ładowaniu. Nowość marki myPhone posiada również takie funkcjonalności jak: Dual SIM, Bluetooth 2.1, Wi-Fi, GPS. Smartfon jest niezwykle poręczny, dzięki wymiarom 123.6 x 64 x 9.9 mm doskonale trzyma się w dłoni.

Urządzenie dostępne jest w wersji czarnej, od 8 listopada w sklepie internetowym producenta, w cenie 199 zł.