Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Allview Jump press

Allview zapowiada pierwsze odporne na ekstremalne warunki telefony z serii Jump, które przetrwają w miejscach, w których inne urządzenia okazują się zbyt kruche - E3 oraz M9:


„Telefony z serii Jump są idealnym wyborem dla użytkowników, którzy pracują w trudnych warunkach, takich jak na przykład place budowy, będą one również dobrym wyborem dla poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu. Niezależnie od przyczyny wyboru tych urządzeo, na pewno nie zawiodą one użytkowników: są odporne na wodę, kurz i potężne wstrząsy”, zapewnia Lucian Peticila, General Manager Allview.


E3 Jump oraz M9 Jump mają solidne konstrukcje, ich obudowy zostały wykonane z poliwęglanu i posiadają specjalne gumowe wstawki, co zapewnia ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami. Tylne osłony zostały zabezpieczone poprzez system metalowych mocowao, dzięki czemu zmniejszono ryzyko rozbicia urządzeo przy mocniejszych uderzeniach. Wyświetlacze obu telefonów są zabezpieczone przed zarysowaniami poprzez szkło ochronne Corning Gorilla Glass 3.


Urządzenia są chronione przed działaniem kurzu i płynów. Telefony mogą przebywad pod wodą na głębokości 1 metra przez 30 minut, zgodnie ze standardem IP67. Przyciski na ekranie, tak samo jak boczne, umożliwiają dostęp do funkcji telefonu, nawet pod wodą. Co więcej, użytkownicy E3 Jump będą mogli wykonywad zdjęcia podczas nurkowania na tej głębokości.


E3 Jump jest smartfonem Single SIM wyposażonym w procesor Quad-Core, 2GB pamięci RAM i działa w oparciu o system operacyjny Android™ 6.0, Marshmallow. 16GB pamięci wewnętrznej można rozbudowad do 128GB poprzez kartę microSD. 4.5-calowy wyświetlacz IPS zapewnia ciepłe kolory i szerokie kąty widzenia. Oba urządzenia zostały wyposażone w aparat główny o rozdzielczości 5Mpx, natomiast E3 Jump dodatkowo dysponuje aparatem przednim o rozdzielczości 2Mpx. Urządzenia posiadają po 2 mikrofony, by zapewnid doskonałą jakośd dźwięku podczas rozmów oraz redukcję szumów w nagraniach wideo. E3 Jump umożliwia łącznośd 4G oraz funkcję Turbo Pobierania dla plików większych niż 20MB, która pozwala na jednoczesne korzystanie z łączności Wi-Fi oraz 4G/3G.

E3 Jump oraz M9 Jump z dniem dzisiejszym trafiły do przedsprzedaży, w cenach 849 zł oraz 299 zł. Wysyłki rozpoczną się kolejno 18 listopada i 11 listopada.