Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

V2 Viper i4G250

Allview, wprowadza nowy smartfon V2 Viper i4G, urządzenie mające na celu skupić uwagę głównie młodych ludzi.
“V2 Viper i4G wyróżnia się witalnością i nonkonformistyczną postawą, cechami młodej generacji. Jest to smartfon, który wyraźnie odpowiada na potrzeby użytkowników Internetu potrzebujących szybkości, będącej jednocześnie źródłem rozrywki. Jest to doskonały sposób, aby włączyć emocje do obrazu, przy pomocy dwóch aparatów i praktycznych funkcji smartfona” mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.


V2 Viper to smartfon Dual SIM z łącznością Dual 4G, kompatybilny ze standardami FDD i TDD. Jest wyposażony w procesor Quad-Core 1.3GHz, posiada 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci Flash, którą można rozbudować za pomocą karty microSD aż do 128 GB.

5-calowy wyświetlacz IPS HD jest idealny do wyświetlania zdjęć i filmów, wszystko to w żywych kolorach. Technologia In-Cell przyczynia się do znacznego zmniejszenia grubości wyświetlacza. Ekran jest chroniony przed zarysowaniami przez szkło sodowo-wapniowe.

Główny aparat o rozdzielczości 8MP modelu V2 Viper i4G posiada funkcję Autofocusu oraz lampę LED, oraz chroniony jest za pomocą soczewki UV. Poprzez innowacyjny algorytm przetwarzania obrazu funkcja Super Zdjęcie wykonuje zdjęcia o rozmiarach 5 razy większych niż maksymalna rozdzielczość aparatu (rozdzielczość zdjęć do 40MP). Ponadto, użytkownicy mogą korzystać z różnych funkcji, które można łatwo dostosować do każdych warunków: Tryb profesjonalny, Zdjęcie w każdej chwili, Tryb nocny, PDF lub GIF.
Miłośnicy selfie z pewnością pokochają przedni aparat o rozdzielczości 5MP oraz funkcję Face Beauty, która z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Akumulator o pojemności 2300mAh pozwala na 600 minut rozmów i 210 godzin czuwania. Ponadto, użytkownik może wydłużyć czas pracy baterii urządzenia używając Trybu Inteligentnego Oszczędzania Energii, który wyłącza aplikacje działające w tle oraz Trybu Ekstremalnego, który pozwala na dostęp tylko do podstawowych funkcji telefonu, takich jak: połączenia, kontakty, wiadomości i zegar.
V2 Viper i4G posiada specjalny obszar dedykowany dla małych entuzjastów technologii. Tryb dziecka to sekcja systemu, w której dzieci mają ograniczony dostęp do smartfona. Dorośli decydują jakie gry i aplikacje będą do dyspozycji dzieci i jak długo. Wyjście z tego trybu może nastąpić tylko po wpisaniu hasła.

Sprzedaż V2 Viper i4G zaczyna się dziś, jego cena to 699 zł. Produkt dostępny jest w przedsprzedaży. Dostawa rozpocznie się 25 kwietnia.