Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

SZABLONY BANERY Sklep1140x285

Nowe modele myPhone Up i Up Smart to telefony klasyczne z ekranem 3,2-cala utrzymane w świeżym, eleganckim wydaniu. Obydwa posiadają metalowe plecki, baterię o pojemności aż 1200 mAh i uniwersalne złącze USB-C. Dodatkowo, model Up Smart oferuje aparat 5 Mpx i dostęp do aplikacji takich jak Google Maps, Twitter, WhatsApp czy Facebook dzięki systemowi KaiOS. 

 myPhone Up i myPhone Up Smart to telefony z największym ekranem 3,2” spośród wszystkich komórek firmy mPTech. Reprezentują nowy, wyższy standard w kategorii klasyków ponieważ oferują „coś więcej” i czerpią z funkcji smartfonów – szczególnie model Up Smart z KaiOS. Prezentujemy szczegółowe specyfikacje modeli.


myPhone Up to elegancki i łatwy w obsłudze telefon klasyczny ze smukłą obudową utrzymaną w kolorze głębokiej czerni, z metalowymi pleckami zwiększającymi jego wytrzymałość. Posiada też duże, podświetlane przyciski, tryb głośnomówiący oraz wibracje. To co go wyróżnia poza uroczym wyglądem, to bateria o dużej pojemności 1200 mAh zapewniająca do 9 godzin ciągłych rozmów albo do 10 dni działania w stanie czuwania. Ponadto, w modelu zwykłe złącze zostało zastąpione nowoczesnym USB-C. A to oznacza większą szybkość przesyłu danych oraz uniwersalność (nie trzeba zastanawiać się gdzie jest góra, a gdzie dół wtyczki). myPhone Up jest wyposażony również w aparat fotograficzny 2 Mpx z lampą LED, Bluetooth 3.0, Dual SIM (Dual Standby) oraz gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm. Do tego dyktafon, kalendarz, budzik, radioFM i odtwarzacz MP3. Model oferowany jest w cenie: 179 zł, a więcej o nim można przeczytać na: www.myphone.pl/product/myphone-up/ 


myPhone Up Smart to z kolei lepsza generacja modelu Up, stąd modele różnią się przede wszystkim wnętrzem, czyli specyfikacją. W efekcie, Up Smart robi równie dobre, pierwsze wrażenie ze względu na zachwycający wygląd i ekran 3,2”. Przede wszystkim jednak model oferuje dostęp do wielu aplikacji, w tym do tak popularnych jak Google Maps, Twitter, WhatsApp czy Facebook, co sprawia, że telefon oferuje funkcje znane ze smartfonów. A to wszystko dzięki temu, że myPhone Up Smart działa w oparciu o KaiOS - trzeci najpopularniejszy system operacyjny na świecie.
Model oferuje dostęp do sieci 3G oraz Hotspot Wi-Fi, dzięki czemu można używać telefonu jako mobilnego routera. Na uwagę zasługuje aparat, bo Up Smart wyposażony jest w obiektyw 5 Mpx. Do tego USB-C, Bluetooth 4.0, Dual SIM (Dual Standby) oraz gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm. Ten model wyceniono na 249 zł, a więcej o nim można przeczytać na: www.myphone.pl/product/myphone-up-smart/

Recenzja myPhone Up Smart


Podsumowując, osoby które szukają właśnie klasyka i jednocześnie cenią tradycyjne, sprawdzone rozwiązania, powinny rozważyć zakup jednego z tych modeli. Producent i właściciel marki myPhone tj. mPTech – zapowiada, że telefony Up i Up Smart dają początek nowej rodzinie telefonów o tej nazwie w ofercie marki, a kolejne nowości zostaną zaprezentowane jeszcze w tym roku.