Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Ringke Onyx Galaxy S10 Plus

Etui, pokrowce i futerały, które zabezpieczą Samsunga Galaxy S10 Plus przed uszkodzeniami. Wprawdzie premiera tego Samsunga miała miejsce kilka miesięcy temu jednak jeszcze przez długi czas będzie on w centrum zainteresowania wielu użytkowników.

Duże znaczenie ma upływający czas od premiery ponieważ z każdym kolejnym miesiącem cena tego smartfonu delikatnie się obniża. Mowa o Samsungu Galaxy S10+ Plus, najbardziej wydajnym i rozbudowanym z serii Galaxy S10.

Obecnie cena Galaxy S10 Plus oscyluje w granicach 3000 zł. Takie urządzenie bezwzględnie należy zabezpieczyć przed zarysowaniem, uderzeniem i upadkiem. Boki i tył smartfonu ochroni dedykowane etui. Ekran zabezpieczy folia ochronna lub specjalistyczne szkło hartowane.

Jednym z najbezpieczniejszych case`ów do ochrony urządzenia przed uszkodzeniem jest linia produktów etui Spigen Tough Armor Galaxy S10 PlusObudowa tego pokrowca składa się z dwóch części. Tutaj użyto tworzywa termoplastycznego odpornego na ścieralność oraz zastosowano ramkę poliwęglanową. Etui jest idealnie dopasowane do Samsunga Galaxy S10 Plus i nie ogranicza możliwości ładowania bezprzewodowego. Lekko wystająca krawędź pokrowca wokół aparatu i ekranu chroni smartfon przed zarysowaniami. Osłony na przyciski i wycięcia na porty zostały wykonane z należytą precyzją.

Spigen Tough Armor, to obudowa, która pomyślnie przeszła testy wytrzymałościowe. Otrzymała tym samym amerykański certyfikat wojskowy MIL-STD 810G-516.6. Te etui dedykowane jest osobom, które prowadzą aktywny tryb życia.

Dla osób, które poszukują solidnej ochrony telefonu przy zachowaniu optymalnych i wygodnych gabarytów urządzenia świetnym wyborem będzie etui Slim Armor Galaxy S10 Plus. Podobnie jak Tough Armor również ten pokrowiec jest polecany osobom, które prowadzą aktywny tryb życia gdzie telefon narażony jest na poważniejsze upadki. Wysoki poziom ochrony w Slim Armor gwarantuje połączenie dwóch, wzajemnie uzupełniających się materiałów czyli amortyzującego TPU oraz wzmacniającego tylną ściankę poliwęglanu.

Smukłe etui o dwuskładnikowej konstrukcji, będące jednym z najbardziej popularnych w ofercie producenta. Oczywiście chodzi o etui Neo Hybrid Galaxy S10 Plus. W tej obudowie połączono odporne na upadki TPU z poliwęglanową ramką będącą wzmocnieniem dla całej konstrukcji i zabezpieczającą newralgiczne elementy urządzenia. Dzięki takiej budowie pokrowiec oferuje dużą rezerwę ochronną przed upadkami przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanych gabarytów. Etui posiada ładny design, który nadaje Galaxy S10+ Plus oryginalnego, eleganckiego wyglądu. Wersja przezroczysta Neo Hybrid podkreśla wygląd smartfonu.

Powyższe etui Galaxy S10 Plus wyprodukowała jedna z najbardziej znanych marek akcesoriów ochronnych do telefonów – firma Spigen. Obok Spigena kolejnym dużym graczem na rynku akcesoriów GSM jest marka Ringke. Poznaj ich propozycję.

Odpowiednikiem wzmocnionych obudów marki Spigen jest pancerne etui Ringke Fusion X Galaxy S10+. W tym modelu dodatkowy nacisk położono na ochronę newralgicznych części telefonu czyli narożników. Dodatkowe nadbudowania rogów w etui pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa telefonu w przypadku bardziej ekstremalnych upadków, dlatego w szczególności polecana jest osobom pracującym w cięższych warunkach lub prowadzących aktywny tryb życia. Pokrowiec Fusion X posiada certyfikat wojskowy MIL-STD 810G-516.6.

Kolejnym ciekawym pokrowcem jest etui Onyx Galaxy S10 Plus. Case jest wykonany w 100% z termopoliuretanu (TPU) czyli głównego tworzywa odpowiadającego na amortyzację upadków. Etui posiada wyszczuplony kształt lecz nie ma to wpływu na zmniejszenie ochrony, ponieważ w narożnikach zastosowano technologię "Air Cushion" czyli specjalnych przetłoczeń zwiększających amortyzację. Dzięki szlifowanemu tylnemu panelowi i perforacjom na bokach etui telefon pewnie leży w dłoni.

To jedynie kilka propozycji etui, które można znaleźć u dystrybutorów akcesoriów GSM. Samsung Galaxy S10 Plus charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i precyzyjnym wykończeniem. Warto zadbać o to aby założone etui oprócz właściwości ochronnych nadało Twojemu smartfonowi oryginalnego wyglądu.