Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

DCS 936L side left

D-Link lider w rozwiązaniach domowego monitoringu wideo i łączności Wi-Fi, wprowadził do swojej oferty kamerę do monitoringu w wysokiej rozdzielczości - model DCS-936L. Urządzenie jest wyposażone we wskaźnik siły sygnału sieci Wi-Fi. Dzięki temu łatwo stwierdzić, czy zostało umieszczone w odpowiednim miejscu, by bez problemów bezprzewodowo przesyłać obraz.

DCS-936L to wszechstronna i ekonomiczna kamera HD, umożliwiająca prowadzenie całodobowego monitoringu w domu lub biurze z podglądem obrazu na smartfonie, tablecie lub pececie z dowolnego miejsca na świecie.

Nowoczesne wzornictwo sprawia, że kamera wkomponuje się w otoczenie. Bez względu na to, czy zostanie umieszczona na półce, przytwierdzona do sufitu lub ściany, regulowany kąt nachylenia kamery umożliwi monitorowanie wybranego obszaru pomieszczenia. 

Kamera jest częścią rodziny mydlink – to oznacza połączenie całodobowego nadzoru domu lub biura z łatwością montażu i konfiguracji oraz wygodnym dostępem. Najważniejsze cechy kamery to:

Połączenia przez Wi-Fi – kamerę można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub biurze w zasięgu sieci Wi-Fi. Wbudowany wskaźnik przy użyciu diody LED informuje o sile sygnału Wi-Fi.

Krystalicznie czysty obraz wideo z dźwiękiem, w nocy i w dzień – szczegółowy obraz domu lub biura w rozdzielczości 720p HD, z poglądem nocnym umożliwiającym monitoring do 5m w zupełnej ciemności.

Szerokokątny obiektyw – umożliwia nadzór większego obszaru pomieszczenia bez użycia dodatkowych kamer

Innowacyjne wzornictwo – nowoczesny wygląd

Wykrywanie ruchu i dźwięku z automatycznym alarmem i nagrywaniem – uwadze kamery nie umknie najdrobniejsze zdarzenie. Po wykryciu ruchu lub dźwięku, nagra zdarzenie na kartę microSD i wyśle e-maila lub powiadomienie na smartfona.

Łatwa konfiguracja. Brak abonamentu – ustawienia wprost z poziomu smartfona przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink Home. Dostęp z każdej lokalizacji na świecie bez kosztów abonamentu.

Bezpieczny dostęp – zagwarantowana ochrona prywatności z kamerą dzięki szyfrowaniu WPA/WPA2

- Nowoczesne wzornictwo, przystępna cena oraz prostota korzystania sprawiają, że to idealne urządzenie dla osób, które pragną zwiększyć bezpieczeństwo domu lub biura - powiedziała Wioletta Włodarczyk-Kowalik, Business Development Manager z D-Link Polska. - Podobnie, jak inne rozwiązania monitoringu D-Linka, DCS-936L jest przykładem zaangażowania firmy w dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań umożliwiających stały nadzór nad ludźmi i mieniem.

Dzięki kamerze, rodzic, właściciel małej firmy lub po prostu każdy, kto chciałby zachować kontrolę nad swoim mieniem, może przez 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu kontrolować, co dzieje się w domu lub biurze. Funkcja podglądu na żywo w czasie rzeczywistym i nagrywania zdarzeń to dodatkowe zabezpieczenie, pozwalające udać się w podróż służbową lub na wakacje, bez martwienia się, co dzieje się w domu.

Specyfikacja techniczna kamery

  • 1-megapikselowa progresywna matryca CMOS 1/4"
  • Podgląd w nocy do odległości 5m
  • Minimalne natężenie oświetlenia: 0 lux z włączonymi diodami LED w podczerwieni
  • Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR)
  • Wbudowany mikrofon
  • 4x cyfrowy zoom
  • Ogniskowa: 2,45mm
  • Przysłona: F2,4
  • Kąt widzenia:               

        (H) 100°              

        (V) 54°

        (D) 120°

Dostępność i cena

Kamera będzie dostępna pod koniec listopada dla klientów w Polsce w sugerowanej cenie 399zł.